Skip to main content
PROFESSIONAL VOLLEYBALL
LEAGUE OF UKRAINE
News
Competition
SUPERLEAGUE DMART
Жінки
Чоловіки
Кубок України
LEAGUE CUP DMART
LEAGUE CUP BUDINVEST
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
GALLERY
TV
ABOUT US
DOCUMENTS
PARTNERS
CONTACT
Новини
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
UA
EN
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ
News
Competition
SUPERLEAGUE DMART
Жінки
Чоловіки
Кубок України
LEAGUE CUP DMART
LEAGUE CUP BUDINVEST
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
GALLERY
TV
ABOUT US
DOCUMENTS
PARTNERS
CONTACT
Новини
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
Breadcrumb
Головна
жіночий Кубок України
жіночий Кубок України
"Balta" won the bronze medals of the Cup of Ukraine 2023/24
жіночий Кубок України
SC "Prometey" will meet with "Alanta" in the final of the Cup of Ukraine 2023/24
жіночий Кубок України
The semi-finalist teams of the Women's Cup of Ukraine 2023/24 have been revealed
жіночий Кубок України
SC "Prometey" is the winner of the Cup of Ukraine 2023/24
жіночий Кубок України
Preview and schedule of matches of the final stage of the Women's Cup of Ukraine 2023/24
жіночий Кубок України
All participating teams of the "final eight" of the Women's Cup of Ukraine 2023/24 are known
жіночий Кубок України
The first game day of the Women's Cup of Ukraine 2023/24 was without surprises: the results of the matches
жіночий Кубок України
The success of "Regina" and the results of other matches of the second game day of the Women's Cup of Ukraine
жіночий Кубок України
A preview and schedule of matches of the 1st stage of the Cup of Ukraine 2023/24 among women's teams
Subscribe to жіночий Кубок України
MATCH RESULTS
SUPERLEAGUE Women
19 Apr
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 Apr
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 Apr
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 Apr
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 Apr
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 Apr
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 Apr
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 Apr
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
SUPERLEAGUE Men
21 Apr
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 Apr
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 Apr
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 Apr
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 Apr
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 Apr
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 Apr
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 Apr
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
MATCH RESULTS
SUPERLEAGUE Women
19 Apr
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 Apr
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 Apr
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 Apr
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 Apr
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 Apr
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 Apr
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 Apr
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
SUPERLEAGUE Men
21 Apr
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 Apr
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 Apr
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 Apr
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 Apr
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 Apr
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 Apr
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 Apr
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок