«Берлін» здобув важливу перемогу у чоловічій Лізі чемпіонів
14.01.2023

У четвер, 12 січня, чинні чемпіони Німеччини з 2016 року, команда «Берлін», на виїзді зустрілися з новими лідерами болгарського волейболу «Хебир Пазарджик». Та здобули важливу перемогу 0:3 (20-25, 16-25, 20-25).

Перший сет розпочався з рівної гри, однак німецькій команді вдалося вийти вперед (4-8) та зберегти перевагу аж до середини сету, коли господарі майданчику зрівняли рахунок (14-14). Та у «Берліна» вийшло відірватися з чотирма забійними блоками і завершити партію перемогою 20-25.

У другий сет гості вийшли з настроєм на перемогу, але й «Хебир» не збирався поступатися. Болгари наполегливо боролися з сильними суперниками, але так і не змогли увійти в потрібний ритм, тож і у цьому сеті німці святкували перемогу 16-25.

Третій сет відзначився трьома ейсами з обох боків та змусив похвилюватися уболівальників. Партія розпочалася з «догонялок», але врешті-решт гостям вдалося відірватись і навіть здобути перевагу у вісім очок в одному з моментів (14-22). Тож сет знову був виграний німцями, чого було достатньо для їхньої перемоги у матчі.

Найціннішим гравцем зустрічі (MVP) став Марек Сотола, гравець «Берліну» з 16 переможними атакуючими ударами, 64% успішних атак і 20 очками.

«Ми усвідомлювали важливість цього матчу і дійсно хотіли сьогодні взяти три очки, тому що кожен сет і очко можуть бути зараховані у підсумку. Я щасливий, що ми змогли сьогодні показати команду. Тут, перед цією аудиторією, це може бути дуже важко, як показали інші результати. Тепер у нас останній домашній матч проти «Заверце», і все в наших власних руках», - прокоментував гравець німецької команди Марек Сотола.

«Ми змогли перенести нашу силу, потужну подачу з останніх матчів Бундесліги і використати, відмінно блокуючи. Ми не дозволяли «Пазарджику» розігратись, і часом їм доводилося дуже важко. Тепер нас чекає фінальна гра на нашій арені 25 січня проти однієї з кращих команд Європи. Що може бути краще! Розстановка сил і очки після п'яти ігор підкреслюють: ця група найскладніша в Лізі чемпіонів цього року. Якщо ми здобудемо тут перемогу, це буде великий успіх», - зазначив генеральний директор команди «Берлін» Каве Нируманд.