Збірна Перу вийшла до чвертьфіналу чемпіонату світу серед дівчат до 17 років
21.08.2024
Збірна Перу U17

Італія, Китайський Тайбей, Бразилія, Туреччина, Мексика, Китай та Японія також пройшли до наступного етапу змагань в Лімі.

Господарки майданчику – волейболістки збірної Перу - стали зірками найзахоплюючого матчу 1/8 фіналу чемпіонату світу з волейболу серед дівчат до 17 років, який відбувся у вівторок у Лімі, і їм знадобилися всі п'ять сетів, щоб здолати суперниць з Аргентини та вийти до чвертьфіналу турніру.

Вісім з 16 збірних, які розпочали турнір, продовжать боротьбу за титул у четвер, коли відбудуться чотири чвертьфінали: Мексика і Китай зіграють о 18:30 за київським часом, Китайський Тайбей і Бразилія зустрінуться о 21:30, Італія і Туреччина зійдуться у п’ятницю о 00:30, а Перу і Японія зіграють о 03:30.

Перу vs Аргентина

Одне з трьох континентальних дербі, що відбулися в 1/8 фіналу, поєдинок між перуанками та аргентинками, без сумніву, був найцікавішим з них, оскільки господаркам знадобилося п'ять сетів, щоб здобути перемогу з рахунком 3-2 (21:25, 25:19, 25:20, 21:25, 15:13) та пройти далі.

Догравальниці Паола Мореано, яка набрала 22 очки (усі в атаці), та Джанелла Чанка, яка фінішувала з 17 (15 в атаці, два на блоці), очолили напад перуанок у цьому поєдинку. Найрезультативнішою гравчинею матчу стала аргентинська догравальниця Джастіна Фортес, яка завершила матч з 26 очками (одне ейсом).

Японія vs Еквадор

Суперниця Перу в чвертьфіналі, Японія, пройшла 1/8 фіналу менш напружено, без проблем здолавши Еквадор з рахунком 3-0 (25:9, 25:18, 25:15), а догравальниці Айлін Макалістер та Йорітомі Кахо набрали відповідно 14 і 13 очок.

Мексика vs Домініканська Республіка

У іншому континентальному дербі Мексика домінувала над Домініканською Республікою, забезпечивши собі перемогу з рахунком 3-0 (25:18, 25:19, 25:16) і продовживши свій шлях у турнірі. Мексиканок очолила діагональна Іліана Зуніга, яка здобула 16 очок (11 в атаці, чотири ейсами та одне на блоці).

Китай vs Хорватія

Тепер команда Мексики зіграє зі збірною Китаю, яка здолала Хорватію з рахунком 3-0 (25:12, 25:7, 25:11) у найбільш нерівному поєдинку 1/8 фіналу, в якому три гравчині досягли двозначних показників - догравальниці Хуанг Юексін (19) і Сун Хуньюнь (16) та центральна блокуюча Го Чжуннань (15).

Китайський Тайбей vs Таїланд

В азійському дербі 1/8 фіналу Китайський Тайбей розгромив Таїланд з рахунком 3-0 (25:14, 25:15, 25:22), щоб продовжити боротьбу за трофей. Китаянки отримали 20 очок (18 в атаці, одне на блоці, одне ейсом) від капітана Чень Пін-Ю, щоб здолати своїх континентальних суперниць.

Бразилія vs Єгипет

Тепер китайська збірна зіграє проти Бразилії, яка програла свій перший сет на турнірі, але все ж зуміла здолати Єгипет з рахунком 3-1 (25:18, 25:13, 15:25, 25:12) завдяки 13 очкам догравальниці Лаури Маккароне.

Італія vs Канада

Європейські суперниці Італія та Туреччина зустрінуться в чвертьфіналі – з 10 очками від діагональної Перли Массальї, італійки без проблем обіграли Канаду з рахунком 3-0 (25:19, 25:17, 25:17), тоді як догравальниця Джейда Куян, набравши 14 очок, допомогла турецькій команді здолати Пуерто-Ріко з рахунком 3-0 (25:18, 25:7, 25:18).

Туреччина vs Пуерто-Ріко

Команди, які вибули в 1/8 фіналу, тепер змагатимуться за місця з дев'ятого по 16-те у плей-оф, який розпочнеться чотирма поєдинками: Домініканська Республіка зіграє проти Хорватії в четвер о 19:00, Канада проти Пуерто-Ріко - о 22:00, Таїланд зустрінеться з Єгиптом у п’ятницю о 01:00, а Аргентина з Еквадором - о 04:00.