Сербки відігралися у матчі з португалками і здобули другу перемогу на Євро-2024 (U-20)
10.08.2024
Збірна Сербії U20

Дівоча збірна Сербії до 20 років здобула другу перемогу на чемпіонаті Європи з волейболу у Дубліні. Ввечері 9 серпня, у 4-му турі другої групи, Сербія перемогла Португалію з рахунком 3:2 (21:25, 23:25, 25:20, 25:17 і 15:13) після 118 хвилин гри.

Поразки від Польщі та Італії вплинули на моральний стан сербських волейболісток, що відобразилося у результаті перших двох сетів матчу з Португалією, який не був таким, як вони очікували. В обох випадках суперниці були кращими на майданчику у вирішальні моменти і заслужено отримали перевагу в матчі 2:0.

Сербія vs Португалія

Проте обрані Володимиром Васовичем гравчині усвідомили, що третій сет є для них останнім шансом повернутися до гри. Тому вони розпочали його сконцентрованими, і їм вдалося зламати опір наполегливих португалок і, вигравши з рахунком 25:20, продовжити матч.

Перемога у третьому сеті стала додатковим джерелом впевненості для юніорок Сербії, і це підтвердилося на початку четвертого. Сербія розпочала його серією 10:0, що одразу знесилило Португалію, і зрештою сербки перевтілили свою перевагу в перемогу з рахунком 25:17.

З самого початку п’ятого сету сербки здійснили ривок 5:1, потім вели в рахунку 8:6 і 12:10, а завершили перемогою з рахунком 15:13.

У 5-му турі, в суботу, 10 серпня, сербки зіграють проти Фінляндії о 14:30 за київським часом, а Португалія о 19:30 зустрінеться з Польщею.