Чоловіча збірна України посіла четверте місце на Кубку претендентів-2024
07.07.2024
ukraine

7 липня чоловіча збірна України з волейболу провела заключний матч ігрового сезону 2024року.

У китайському місті Ліньї українці боролися за бронзові нагороди Кубка претендентів-2024. У суперники нашим хлопцям дісталися волейболісти збірної Єгипту.

Кубок претендентів-2024. Чоловіки. Матч за третє місце

7 липня (неділя)

Єгипет – Україна – 3:2 (21:25, 25:20, 20:25, 25:17, 15:12)

У стартовому сеті все йшло за сценарієм команди Рауля Лосано (9:6 – 19:13). Ефективні дії на блоці та результативне завершення атак стали ключовим фактором у цій партії - 25:21.

Далі зав’язалася боротьба (8:8). І египтяни відчули темп гри та сили для потужного ривку (10:14). Натомість українці припустилися власних помилок (18:23), що зрештою, і призвело до програної партії - 20:25.

Успіх у попередньому сеті додав африканцям впевненості і вони з перших розіграшів третього сету повели у рахунку (1:4 – 2:6). Але вкотре “козаки” продемонстрували свій характер. Для них навіть -4 не привід завершувати боротьбу. Кілька ефективних атак та блок і на табло вже був паритет (9:9). А далі були три поспіль виграних розіграші (12:9), ейс Євгенія Кісілюка (19:14) та виграний сет - 25:20.

У наступній партії волейболісти Египту активізувалися на подачі і за рахунок двох ейсів вирвалися вперед (2:5). Їх перевага зростала і надалі, зокрема, завдяки атакам першим темпом (4:10 – 10:17). Цього разу українцям не вдалося наздогнати суперника - 17:25.

І знову нас чекав тай-брейк. Вирішальний п’ятий сет пройшов у напруженій боротьбі за кожен м’яч (4:4 – 8:8). Обидві команда обережно атакували, але й припускалися помилок (12:12). Діагональний єгиптян Реда Хайкал заробив бал на подачі та в атаці (12:13). А далі його партнери двічі “закрили блоком” Кісілюка - 13:15 та 2-3.

Отже, бронзові нагороди Кубка претендентів-2024 поїдуть до Єгипту, а Україна посіла четверте місце на цьому турнірі. У фіналі змагань зіграють Китай та Бельгія.