Чотири команди залишаються непереможеними після першого тижня чоловічої Золотої Євроліги
21.05.2024
Чехія vs Північна Македонія

Чехія, Україна, Португалія та Хорватія - це чотири команди, які залишаються непереможними після перших чотирьох турнірів та першого тижня чоловічої Золотої Євроліги 2024 року. Однак лише одна команда, Чехія, має бездоганний результат, не програвши жодного сету на шляху до «фіналу чотирьох», який відбудеться в Хорватії 15 і 16 червня.

Гра у Струмиці проти господарів турніру, Північної Македонії, анітрохи не збентежила чехів, які перед цим вже здолали Естонію в першому матчі з рахунком 3:0 (25:22; 25:20; 25:16). В обох матчах Патрік Індра був найкращим бомбардиром збірної Чехії, набравши 15 і 19 очок відповідно, так як господарі не змогли протистояти чудовій грі чехів, яка привела їх до перемоги з рахунком 3:0 (25:16; 25:15; 25:16).

Азербайджан vs Україна

Україна та Португалія були наступними двома командами в турнірній таблиці після першого тижня, оскільки обидві збірні виграли свої два матчі, але програли по одному сету. Україна здобула впевнену перемогу з рахунком 3:1 над Румунією, яка стала однією з несподіванок чоловічого чемпіонату Європи з волейболу 2023 року, і дійшла до чвертьфіналу, відігравшись після поразки в першому сеті з рахунком 20:25. У матчі з господарем, Азербайджаном, Україна домінувала від початку до кінця, здобувши впевнену перемогу з рахунком 3:0. (25:16; 25:16; 25:23) і маючи реальні проблеми лише в третьому сеті.

Португалія vs Іспанія

На своєму домашньому майданчику - стадіоні імені професора Хоакіма Вайріньюша в Лоле - Португалія здобула перемогу над Люксембургом з рахунком 3:0 (25:22; 25:19, 25:15), але її другий матч проти Іспанії був фантастичним, оскільки дві команди боролися віч-на-віч до самого кінця.

З Алешандре Феррейрою, який додав 29 очок до своїх 15 в матчі з Люксембургом, Португалія програла перший сет з рахунком 23:25, але взяла наступні два - 25:21 і 25:22. Заключний сет пройшов у напруженій боротьбі, зрештою, господарі взяли верх і здобули перемогу з рахунком 35:33, тоді як Іспанія продовжувала тиснути, але безрезультатно.

Хорватія vs Бельгія

Хорватія, яка вже забезпечила собі путівку до «фіналу чотирьох» як господарка турніру, програла по одному сету Фінляндії і Бельгії, але здобула перемоги, хоча матч проти Бельгії був дуже напруженим, і Хорватія виграла три останні сети виключно завдяки досвіду - 26:24, 25:22 та 26:24.

Чотирьом командам-Бельгії, Північній Македонії, Люксембургу та Азербайджану – поки не вдалося виграти жодного матчу в чоловічій золотій Євролізі 2024 року, але вони отримають свій шанс в період з 24 по 26 травня, коли відбудуться ще чотири турніри.

Ізраїль vs Фарерські острови

Чотири команди, які беруть участь у чоловічій Срібній Євролізі з волейболу 2024 року, також змагаються, і три з них зійшлися минулого тижня в ісландському Копавогурі, в перший тиждень змагань.

Дві перемоги поспіль здобула збірна Ізраїлю, яка обіграла команди Фарерських островів (25:11; 25:12 і 25:13) та Ісландії (25:15; 25:11; 25:12) у трьох сетах. Ісландія здобула перемогу над Фарерськими островами після дуже напруженого матчу з рахунком 3:1 (25:21; 24:26; 25:22, 27:25), щоб зберегти свої надії на місце у фіналі.