![Прометей](/sites/default/files/styles/787/public/news-image/2023-04/339297160_755188046084160_5226150419083115625_n.jpg.webp?itok=lqICaC5i)
7 квітня відбудеться черговий поєдинок між “Добродієм-Медуніверситетом-ШВСМ” і “Прометеєм” у фіналі чемпіонату України заволейболу, який може стати останнім у боротьбі за титул.
19:00 ВК “Добродій-Медуніверситет-ШВСМ” — СК “Прометей”
Як ми зазначили вище, третя зустріч двох найкращих команд поточного розіграшу Суперліги-Дмарт на цьому етапі може вирішити долю золотих нагород. Адже фінальна серія триває до трьох перемог, водночас за плечима “червоно-білих” уже є дві звитяги.
Підопічним Юлії Якушевої нічого втрачати, тому наразі від них можна очікувати чого завгодно. Старання та заточеність на результат стануть візитівкою волейболісток “Добродія” в цій грі. Проте і гравчиням “Прометея” немає сенсу розтягувати передчуття загального тріумфу в серії. Тому вони зроблять все можливе, щоб підняти трофей над головою вже сьогодні.