«Вакіфбанк» переміг «Мілан» у чвертьфінальному поєдинку жіночої Ліги чемпіонів
16.03.2023
«Вакіфбанк» vs «Мілан»

«Вакіфбанк» на крок наблизився до виходу в півфінал жіночої Ліги чемпіонів ЄКВ з волейболу. Чинні чемпіонки Ліги здобули перемогу з рахунком 3:0 (25-18, 25-19, 25-17) над «Міланом», продовживши свою безпрограшну серію.

Після матчу головний тренер стамбульського «Вакіфбанку» Джованні Гідетті сказав, що його підопічні були зосереджені на блоках, що відобразилося в статистиці. На рахунку команди з Туреччини - 10 непробивних блоків у трьох сетах, тоді як у італійок лише три.

«Вакіфбанк» vs «Мілан»

Перший сет розпочався з рівної гри (13-13), але згодом шанс переломити хід матчу випав «Вакіфбанку», який набрав сім очок поспіль (з 17-15 до 23-15). На цьому доля сету була вирішена і турчанки забезпечили собі перемогу з рахунком 25-18.

Другий сет «Вакіфбанк» перетворив на виставу одного актора. Волейболістки турецького колективу захопили лідерство з першого очка і не втрачали переваги до кінця сету (25-19). І точно те ж саме відбувалося в останньому сеті, коли «Мілан», здавалося, вирішив здатися без бою. «Вакіфбанк» лідирував з самого початку, і перевага зберігалася до тих пір, поки вони не завершили сет перемогою з рахунком 25-17.

Найціннішим гравцем і найкращим бомбардиром матчу стала Паола Егону, яка набрала 21 очко.

Паола Егону

«Ми грали проти відмінної команди з відмінними гравцями. Я дуже радий, що моя команда виступила таким чином і просувалася саме таким чином з самого початку. Ми були дуже зосереджені на блоках і обороні. Я дуже задоволений», - сказав після завершення поєдинку головний тренер «Вакіфбанку» Джованні Гвідетті.

Поділитися статтею

News