«Ле-Канне» покращили позицію у турнірній таблиці чемпіонату Франції
27.02.2023
«Тервіль Флоранж»

У 21-му турі жіночого чемпіонату Франції команда плей-оф Ліги Чемпіонів ЄКВ «Ле-Канне» відвідала «Тервіль Флоранж» та здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0 (25-23, 25-13, 25-16).

Гравчині Ромена Піту стартували краще. Але маючи перевагу в сім очок (14-7) в першому сеті, господарі майданчику дозволили чинним чемпіонкам перемогти і у сеті, і згодом у матчі взагалі.

Це стало їх другою домашньою поразкою в цьому сезоні. Не здобувши жодного очка, «Тервіль Флоранж» посіли п’яте місце в турнірній таблиці, поступаючись «Безьє» і «Мюлузу», тоді як їхні суперниці наразі мають таку саму кількість очок (42) і знаходяться на 6-й сходинці в турнірній таблиці.

Зазначимо, що «Ле-Канне» в четвер переміг польську команду «ДевелопРес» з рахунком 3: 0 в першому матчі плей-оф за вихід в чвертьфінал Ліги чемпіонів. Тож колектив був морально готовий до своєї чотирнадцятої перемоги в сезоні.