Дар'я Великоконь: «Наша команда - єдине ціле, і разом ми працюємо на перемогу»
06.12.2022
![Дар'я Великоконь: «Наша команда - єдине ціле, і разом ми працюємо на перемогу»](/sites/default/files/styles/787/public/news-image/2022-12/C0108T01.JPG.webp?itok=sK0YyyAo)
Дар’я Великоконь за відносно короткий проміжок часу зарекомендувала себе як одна з найталановитіших пасуючих вітчизняного волейболу. Саме тому вже у 20-річному віці вона є основною гравчинею національної збірної України.
Спортсменка – диригент команди. Оскільки саме їй вирішувати, кому віддавати м’яч під удар у тій чи іншій ситуації, що досить непросто та відповідально. Водночас треба врахувати напрям, швидкість та висоту передачі. Попри це, у Дар’і чудово виходить взаємодіяти з нападницями.