Перейти до основного вмісту
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА
ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
Інфо
Про нас
Контакти
Документи
Наші партнери
ТБ
UA
EN
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
Інфо
Про нас
Контакти
Документи
Наші партнери
ТБ
Рядок навіґації
Головна
відбір на Євро-2024
дівоча збірна України U-20
Дівоча збірна України U-20 готується до відбору на ЧЄ-2024: заявка і розклад ігор синьо-жовтих
відбір на Євро-2024
Туреччина та Австрія кваліфікувалися на чемпіонат Європи серед юнаків до 18 років
дівоча збірна України U-18
Дівоча збірна України U-18 не змогла пробитися на Євро-2024, попри перемогу над грузинками
дівоча збірна України U-18
Відбір на ЧЄ-2024 серед дівочих збірних U-18: українки поступилися француженкам
відбір на Євро-2024
Болгарія кваліфікувалася на фінальний етап чемпіонату Європи серед дівчат до 18 років
відбір на Євро-2024
Болгарія відсвяткувала другу перемогу на відбірковому турніру на ЧЄ-2024 серед дівчат до 18 років
дівоча збірна України U-18
Дівоча збірна України U-18 з поразки від словенок розпочала відбір на Євро-2024
відбір на Євро-2024
Дівоча збірна Австрії зазнала поразки в день відкриття відбіркового турніру на чемпіонат Європи до 18 років
Збірна України U-18
Волейболістки збірної України U-18 завершили підготовку до відбору на Євро-2024
відбір на Євро-2024
Юнацька збірна Латвії вперше за 20 років пройшла кваліфікацію на Євро-2024
Розбивка на сторінки
Сторінка 1
Наступна сторінка
››
Підписка на відбір на Євро-2024
Результати ігор
СУПЕРЛІГА Жінки
19 кві
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 кві
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 кві
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 кві
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 кві
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 кві
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 кві
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 кві
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
СУПЕРЛІГА Чоловіки
21 кві
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 кві
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 кві
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 кві
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 кві
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 кві
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 кві
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 кві
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок