Болгарія відсвяткувала другу перемогу на відбірковому турніру на ЧЄ-2024 серед дівчат до 18 років
13.04.2024
Збірна Болгарії U18

Австрія все ще бореться за путівку.

Збірна Австрії здобула перемогу в другому матчі відбіркового турніру на чемпіонат Європи серед дівчат до 18 років, який відбувся в п'ятницю ввечері. Господарки не залишили Данії жодного шансу на арені в Штайнбрунні, де вони здобули переконливу перемогу з рахунком 3:0 (25-14, 25-22, 25-17). Таким чином, команда головного тренера Штефана Спірка все ще може потрапити на чемпіонат Європи, який відбуватиметься з 1 по 13 липня в Румунії та Греції. У суботу Австрія зіграє з фавориткою турніру - Болгарією, які не програла жодного сету у двох попередніх матчах.

Австрія vs Данія

«Ми зуміли переломити ситуацію і здобули перемогу, на яку сподівалися. Моя команда сьогодні грала дуже добре і знаходила правильні рішення навіть у складних ситуаціях. На жаль, ми не змогли зробити цього вчора в матчі з Литвою (1:3)», - прокоментував головний тренер збірної Австрії Штефан Спірк.

«У нас було кілька хороших моментів. Однак розчаровує, що ми не змогли виграти другий сет. Ми допустили занадто багато простих помилок після того, як повели в рахунку. Завтра проти Литви ми повинні зіграти краще», - пояснив головний тренер збірної Данії Мартін Коллінз.

Болгарія vs Литва

Пізніше ввечері болгарки здобули другу перемогу, здолавши Литву з рахунком 3:0 (25-17, 25-19, 25-18). Таким чином, вони підтвердили свій статус фавориток турніру в Штайнбрунні.

«Литва - команда, яка грає в хороший волейбол. Саме тому ми раді, що здобули ще одну впевнену перемогу», - сказала головний тренер збірної Болгарії і легенда волейболу Антоніна Зетова після другого матчу дня.

Переможці п'яти груп другого раунду відбіркового турніру, а також чотири команди, які посіли другі місця з найкращим результатом у всіх п'яти групах, пройдуть до фінального раунду цьогорічного чемпіонату Європи серед дівчат до 18 років.