Перейти до основного вмісту
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА
ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
Відео
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
UA
EN
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
Відео
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Рядок навіґації
Головна
Документи
Чоловіки
Дозаявочний аркуш 2023/2024
Дозаявочний аркуш (офіційні особи) 2023/2024
Офіційний протокол матчу сезон 2023/2024
Предсезонна фотосесія
Декларація спортсмена
Декларація тренера
Декларація азартні ігри
Типовий контракт
Жінки
Дозаявочний аркуш 2023/2024
Дозаявочний аркуш (офіційні особи) 2023/2024
Офіційний протокол матчу сезон 2023/2024
Предсезонна фотосесія
Декларація спортсмена
Декларація тренера
Декларація азартні ігри
Типовий контракт
Розбивка на сторінки
Попередня сторінка
‹‹
Сторінка 3
Результати ігор
СУПЕРЛІГА Жінки
19 кві
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 кві
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 кві
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 кві
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 кві
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 кві
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 кві
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 кві
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
СУПЕРЛІГА Чоловіки
21 кві
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 кві
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 кві
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 кві
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 кві
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 кві
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 кві
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 кві
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок