Перейти до основного вмісту
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА
ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Новини
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
UA
EN
ПРОФЕСІОНАЛЬНА ВОЛЕЙБОЛЬНА ЛІГА УКРАЇНИ
Новини
Змагання
Суперліга Дмарт
Жінки
Чоловіки
Кубок України
Жінки
Чоловіки
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
Галерея
ТБ
Про нас
Документи
Партнери
Контакти
Новини
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
Рядок навіґації
Головна
чемпіонат СЄВЗА
чемпіонат СЄВЗА
Дівоча збірна України U-20 здобула третю поспіль перемогу в чемпіонаті СЄВЗА
чемпіонат СЄВЗА
На турнірі СЄВЗА юнацька збірна Польщі здобула чотири перемоги та кваліфікувалася на чемпіонат Європи до 20 років
чемпіонат СЄВЗА
СЄВЗА-2024: Україна завоювала срібні нагороди турніру
чемпіонат СЄВЗА
СЄВЗА-2024: Україна поступилася господарям турніру
чемпіонат СЄВЗА
СЄВЗА-2024: Україна обіграла Естонію у стартовому матчі турніру
чемпіонат СЄВЗА
П'ять юнацьких збірних змагатимуться на чемпіонаті СЄВЗА у Польщі
чемпіонат СЄВЗА
Анонс і розклад матчів юнацької збірної України U-20 на чемпіонаті СЄВЗА-2024
чемпіонат СЄВЗА
Дівочі збірні України, Естонії та Литви пройшли до другого відбіркового раунду чемпіонату Європи
чемпіонат СЄВЗА
Дівоча збірна України U-20 здобула “срібло” чемпіонату СЄВЗА
чемпіонат СЄВЗА
Польща забронювала квиток на фінальний раунд чемпіонату Європи серед дівчат до 20 років
Розбивка на сторінки
Сторінка 1
Наступна сторінка
››
Підписка на чемпіонат СЄВЗА
Результати ігор
СУПЕРЛІГА Жінки
19 кві
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 кві
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 кві
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 кві
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 кві
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 кві
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 кві
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 кві
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
СУПЕРЛІГА Чоловіки
21 кві
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 кві
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 кві
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 кві
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 кві
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 кві
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 кві
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 кві
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок