Латвія, Польща та Україна святкували перемоги у другий день чемпіонату СЄВЗА
05.01.2024
Естонія vs Польща

Другий день турніру Східноєвропейської волейбольної зональної асоціації, який є відбірковим до цьогорічного чемпіонату Європи з волейболу серед дівчат до 20 років, розпочався з надзвичайно енергійного та святкового настрою вже перед першим матчем за участю національних збірних Латвії та Азербайджану. На жаль для молодих азербайджанських волейболісток, Латвія не проявила милосердя і не залишила їм жодного шансу, здобувши швидку і переконливу перемогу з рахунком 3:0 (25-11, 25-9, 25-20).

Латвія vs Азербайджан

У другому матчі дня брали участь збірні Естонії та Польщі. Все почалося з деякої інтриги, оскільки Естонія застала зненацька своїх улюблених суперниць, вигравши перший сет з рахунком 25:23. Однак польський тренерський штаб швидко і ефективно вніс корективи, щоб нав'язати свої правила в другому сеті. Після цього полячки більше не втрачали пильності і в підсумку здобули перемогу з рахунком 3:1 (23-25, 25-8, 25-15, 25-14), зберігши відмінний результат на турнірі після свого успіху в середу проти господарок турніру Литви.

Ніхто не очікував, що останній матч дня між Литвою та Україною триватиме п'ять сетів. Хоча здавалося, що фавориткам з України судилося здобути впевнену перемогу, збірна Литви чинила сильний тиск на своїх суперниць і продемонструвала по-справжньому якісну гру, завдяки чому виграла перші два сети. Однак її демонстрація сили тривала недостатньо довго. У третьому сеті литовки спочатку вийшли вперед з рахунком 7:2, але збірна України перехопила ініціативу і не втрачала її до кінця. господарки почали допускати все більше і більше помилок, а їхні суперниці, навпаки, демонстрували свою перевагу. Вирішальний, п'ятий сет також не вдався команді Литви, і матч завершився на користь гостей після приголомшливого камбеку (22-25, 20-25, 25-15, 25-22, 15-6).

Литва vs Україна

Нагадаємо, що турнір триватиме до 7 січня. Його переможці кваліфікуються до фінального раунду чемпіонату Європи, який відбудеться цього літа в Болгарії та Ірландії. Команди, що посіли з другого по четверте місця, продовжать свій шлях у другому і останньому раунді кваліфікації, запланованому на весну цього року.