“Юракадемія” здобула “суху” перемогу над “МХП” у першому чвертьфіналі Суперліги-Будінвест
08.03.2023

Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.
Плей-оф. 1\4 фіналу. 4-5 місця. Перша гра
Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 8 березня 2023 року

ВСК “Юридична академія” – ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ” – 3:0 (25:21, 25:23, 25:20)

Рахунок у серії: 1-0.

8 березня у боротьбу за півфінал вступили четверта та п’ята команди за підсумками регулярного чемпіонату України – ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ” (Тростянець) та ВСК “Юридична академія” (Харків) відповідно.

Харків'яни з перших хвилин матчу заволоділи ініціативою: потужна подача капітана Віталія Сухініна не залишила шансів вінничанам (5:1). Перевага зростала (16:10) і зрештою “юристи” повели у рахунку за сетами – 25:21.

Початок другого сету був під повним контролем команди Костянтина Рябухи (6:3). Але ближче до кінцівки вінничани розгубили свою перевагу, а “юристи” спромоглися зрівняти рахунок (20:20). На майданчику арени “ПВЛУ” йшла рівна чоловіча боротьба, яку у цій партії виграв колектив з Харкова – 25:23.

У третьому сеті у вінницьких волейболістів гра зовсім не клеїлась, натомість харків’яни впевнено йшли до “сухої” перемоги у першому чвертьфіналі (6:1 – 17:9). У підсумку 25:20 та 3:0 для “Юридичної академії”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний харківського клубу Віктор Шаповал (14 очок).

Приз MVP отримав ліберо ВСК “Юридична академія” Вячеслав Переходнюк.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Арбузов (набрав 6 очок), Сухінін (12 очок), Терещук (7 очок), Шаповал (14 очок), Поліщук (2 очки), Плотнік (3 очки), Переходнюк (л). На заміну виходили: Антонюк (0 очок), Дегтяр (0 очок).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Стартовий склад ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ”: Стеблецький (набрав 0 очок), Міщенко (10 очок), Ратушняк (5 очок), Величко (6 очок), Уривкін (10 очок), Татаренко (6 очок), Пампушко (л). На заміну виходили: Іващенко (0 очок), Якушенко (4 очки), Лук’янець (3 очки).

Головний тренер: Костянтин Рябуха.

У п'ятницю, 10 березня, о 20:00 відбудеться другий матч у цій чвертьфінальній серії. Нагадаємо, що поєдинки 1\4 фіналу триватимуть до двох перемог однієї з команд.