04.02.2023

Чоловіча Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.
VIII тур. 10 матч
Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 4 лютого 2023 року

ВСК “Юридична академія” (Харків) – ВК “Житичі-Полісся” (Житомир) – 3:0 (30:28, 25:19, 25:22)

Центральний матч 8-го туру Суперліги-Будінвест обіцяв бути неймовірно цікавим. Хоча перші хвилини поєдинку не мали ніякої інтриги: харків’яни повели у рахунку (8:2), Житомир не справлявся з прийомом, а в рідкісні моменти атаки натикався на блок суперника (8:14). Ближче до кінцівки ситуація змінилася: гра стала рівною (18:18). “Житичі” не бажали віддавати перший сет, а харків’янам весь час чогось не вистачало. Але в результаті вони витримали тиск свого противника і виграли стартовий відрізок – 30:28.

У другій партії “юристи” знову лідирували (6:2). І, здається, житомирських волейболістів такий розрив у рахунку лише мотивує: вони вчергове змогли надолужити відставання (15:16). Однак у кінцівці знову не змогли вирішити долю сету на свою користь. 25:19 і вже дві партії були в активі “Юракадемії”.

Після великої перерви харківським спортсменам залишалося зробити один крок у 25 очок аби завершити цей тур на позитивній ноті. Складнощі з виконанням цього завдання виникли неабиякі (15:15 – 20:20). Але ейс Віктора Шаповала, а потім і його атака виправили ситуацію (22:20). У підсумку, 25:22 та 3:0 для “Юридичної академії”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний “Юракадемії” Віктора Шаповал. Він приніс своїй команді 21 бал і отримав приз MVP.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Антонюк (набрав 1 очко), Сухінін (11 очок), Терещук (8 очок), Шаповал (21 очко), Поліщук (5 очок), Плотнік (4 очки), Переходнюк (л). На заміну виходили: Трояновський (0 очок), Арбузов (3 очки), Дегтяр (1 очко), Степовий (0 очок).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Стартовий склад ВК ”Житичі-Полісся”: Рудницький (набрав 6 очок) , Бондар (16 очок), Лубан (7 очок), Губенко (14 очок), Куранов (0 очок), Оробко (7 очок), Хваста (л). На заміну виходили: Яблонський (0 очок).

Головний тренер: Сергій Терейковський.