Волейболісти ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” стали п’ятими у Суперлізі-Дмарт 2023-2024
20.04.2024
Superleague Dmart

20 квітня у Решетилівці відбувся третій матч в серії поєдинків за 5-6 місця чоловічої Суперліги-Дмарт.

Тут триває протистояння “Поліці охорони-ЗУНУ-Динамо” (Тернопіль) та Збірної Полтавської області-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”.

Ця серія матчів триває до трьох перемог однієї з команд.

Два попередні матчі пройшли у Тернополі і переможцями у них стали представники Полтавщини.

До Решетилівки тернополяни приїхали у неповному складі - діагональний Андрій Горбенко та блокуючий Артем Рязанов мають незначні травми. Господарі майданчика також залишилися без капітана Ніка Сотніка, який травмувався у Тернополі та Олександра Грюка, який залишив колектив.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Матчі за 5-6 місця. Третя гра:

20 квітня (субота)

Збірна Полтавської області-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – 3:0 (25:19, 25:23, 25:16)

Рахунок у серії: 3 – 0.

Стартовий склад ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”: Шаврак (набрав 14 очок), Тищенко (10), Поліщук (0), Бойко Є. (11), Осипенко (7), Курлапов (5), Яковлєв (л).

Головний тренер: Сергій Соснін.

Стартовий склад “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”: Мірчев (набрав 14 очок), Глабай (9), Ухман (4), Корнєєв (5), Бовсуновський (1), Онипко (4), Мамчур (л). На заміну виходили: Пасажін (0), Дідух (0), Макатуха (0).

В.о. головного тренера: Володимир Мірчев.

У стартовому сеті команди “пристрілювалися” та вели рівну боротьбу (10:10). Але далі господарі зусиллям Дмитра Шаврака (5 очок), Владислава Тищенка (4 очки) та Євгена Бойка (4 очки) вирвалися в лідери (13:11 – 17:12). Полтавчанам було досить легко втримати перевагу та довести її до логічного завершення - 25:19.

У другому сеті підопічні Сергія Сосніна також лідирували (10:7). Проте суперники зрівняли рахунок (14:14) і до завершення партії колективи грали на рівних (22:22). У кінцівці Тищенко реалізував атаку та приніс своїй команді перемогу у другому поспіль сеті - 25:23.

А далі господарі вирішили не затримувати себе та власних вболівальників (6:1). Решетилівці потужно атакували, добре блокували та грали у захисті (16:11). І, зрештою, швидко завершили сет - 25:16 та гру 3-0.

Приз MVP отримав ліберо полтавчан Борис Яковлєв.

superleague dmart

Отже, Збірна Полтавської області-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” посіла п’яте підсумкове місце, а “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” стала шостою.