Волейболісти “МХП-Ладижин” обіграли “Поліцію охорони” в матчі 6-го туру Суперліги-Дмарт
27.01.2024
Superleague Dmart

У шостому турі чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги-Дмарт сезону 2023-2024 в очному протистоянні зійшлися “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” та ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

VІ тур. 27 січня 2024 року

“Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо” – ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” – 1:3 (21:25, 19:25, 25:21, 22:25)

Стартовий склад “Поліція охорони-ЗУНУ-Динамо”: Мірчев (набрав 13 очок), Глабай (14), Рязанов (9), Черняк (2), Бовсуновський (1), Оніпко (3), Остроумов (л), Макатуха (л). На заміну виходили: Ухман (4), Корнєєв (3), Дідух (1), Горбенко (2), Пасажін (3).

В.О. головного тренера: Володимир Мірчев.

Стартовий склад ВК “МХП-Ладижин”: Гуршал (набрав 11 очок), Фудар (12), Ратушняк (4), Іващенко (1), Якушенко (18), Чабан (5), Зелінський (л), Краєвський (л). На заміну виходили: Скорбатюк (1).

Тренер: Кирило Передрій.

Старт матчу був рівним (9:9), однак бойовий настрій вінничан дався взнаки. Вони краще налаштувалися на боротьбу і швидко заробили брейкові бали (11:9). 4 блоки та менше кількість помилок на подачі дозволили команді Кирила Передрія контролювати перебіг сету (15:11 – 21:18). Хоч і відсоток реалізації атак у вінничан був меншим (40% проти 47%) це не завадило їм виграти першу партії - 25:21.

У наступному епізоді гра тернополян зовсім зіпсувалася: вони продовжували ризикувати на подачі і водночас помилятися, та й в атаці нападники “Поліції” мали певні проблеми. Тим часом, діагональний “МХП” Михайло Якушенко забив 5 з 8 м’ячів (63%), а Ілля Чабан вдало відпрацював на блоці (2 блоки). 25:19 та 2-0 для Вінниці.

Після великої перерви “поліціантів” ніби підмінили: у гру включилися Ілля Глабай (5 з 10 м’ячів) та Володимир Мірчев (6 з 11 атак). Тернополяни лідирували (7:3 – 16:12). Та зуміли залишитися собі ще один шанс на перемогу - 25:21.

У четвертому сеті на майданчику були постійні “гойдалки” (6:6 – 7:9). Емоції вінничан били через край, а помилок тернополян, особливо на подачі було надто багато аби розраховувати на перемогу і в цьому сеті. В результаті, 25:22 та 3-1 на користь “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний “МХП” Михайло Якушенко (18 очок). Він і був визнаний кращим гравцем матчу.

Дивіться онлайн-трансляції матчів на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.