В матчі VII туру Суперліги-Будінвест ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ” на тай-брейку здолав ВСК “Юридична академія”
18.01.2023

Чоловiча Суперлiга-Будiнвест 2022-2023

VII тур. Другий матч.

Чернiвцi. Арена “ПВЛУ”. 18 ciчня.

ВСК “Юридична академія” – ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ” – 2:3 (25:21, 25:22, 20:25, 23:25, 12:15)

Один з найочікуваніших матчів сьомого ігрового тижня розпочався з рівної боротьби (7:7). Кожна з команд прагнула перемогти принципового суперника та нарешті вийти вперед за кількістю перемог в очних поєдинках у регулярному чемпіонаті. Рівний рахунок тримався майже до кінцівки сету (17:17). Холоднокровніше у вирішальний момент діяли підопічні Сергія Коваленка – 25:21.

У другій партії команди вже “відчули м’яч” та розпочали битву подач навиліт. Шкода, що ми не знаємо швидкості подач, які виконували по черзі Віталій Сухінін, Віктор Шаповал, Андрій Стеблецький, але те, що вони були надпотужними – це факт! І знову на майданчику арени “ПВЛУ” була рівна чоловіча боротьба (20:20). І знову у кінцівці краще діяли гравці “Юракадемії” – 25:22.

Велика перерва пішла на користь підопічним Костянтина Рябухи: вони відпочили, обговорили допущені помилки та виправили їх (8:4). Вінничани підвищили відсоток результативних атак (57%) і в результаті змогли виграти сет – 25:20.

Четвертий сет був важливими для обох колективів: шанс на продовження гри для тростянчан або завершення матчу і здобуток трьох очок для “юристів”. Впоратися з емоціями краще вдалося вінничанам: вони хоч і програвали в ході сету (4:7), але вчасно змогли реабілітуватися в очах власних вболівальників і наставника (18:15). Колектив Костянтина Рябухи вкотре продемонстрував командний дух та, вигравши сет (25:23), перевів гру на тай-брейк.

Старт вирішальної партії був за “МХП” (2:0). Задачею №1 для вінничан було втримати цю мінімальну перевагу. І вони з нею, хоч і не легко, але впоралися – 15:12. І в результаті, 3:2 на користь ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став діагональний харків’ян Віктор Шаповал (19 очок).

Приз MVP отримав капітан ВК “МХП-Вінниця” Богдан Татаренко.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Антонюк, Шаповал, Терещук, Сухінін, Поліщук, Плотнік, Переходнюк (л). На заміну виходили: Арбузов, Дегтяр, Степовий.

Стартовий склад ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ”: Татаренко, Стеблецький, Уривкін, Міщенко, Величко, Осипенко, Пампушко (л). На заміну виходили: Іващенко, Якушенко.

Вінничани залишають за собою третю сходинку турнірної таблиці, маючи 9 перемог і 25 очок у 15 матчах. А ВСК “Юридична академія” посідає четверте місце (7 перемог та 22 очки).