В Італії триватимуть чвертьфінали, а «Ястшембський» і «Зіраат» вийдуть на майданчики у національних чемпіонатах
23.03.2024
«Лубе Чивітанова» vs «Трентіно»

У Суперфіналі волейбольної Ліги чемпіонів серед чоловіків вболівальники спостерігатимуть за битвою між «Трентіно» та «Ястшембським Венґелем», які обіграли своїх опонентів у півфіналі цього тижня. А цими вихідними найкращі команди Європи продовжать змагатися у своїх внутрішніх чемпіонатах.

«Трентіно» vs «Лубе Чивітанова»

В Італії цими вихідними продовжиться чвертьфінальна стадія волейбольної Суперліги. Чемпіон регулярного сезону «Трентіно» вже забезпечив собі місце в півфіналі, обігравши «Модену» в усіх трьох матчах. Так само і віцелідер регулярного сезону, клуб «Перуджа», також забронював собі місце, здобувши три перемоги над «Вероною». Втім, боротьба за дві путівки, що залишилися, ще триває.

«Лубе Чивітанова» попрощалася з європейським турніром, не зумівши здолати «Трентіно» в півфіналі Ліги чемпіонів, і тепер повністю зосередиться на національній лізі. Клуб програв перші два матчі проти «Монци», однак зберіг шанси на вихід до півфіналу, вигравши третій. Тож обидві команди знову зустрінуться віч-на-віч, і «Лубе» потрібно перемогти і в наступній грі, щоб зрівняти рахунок у серії. Також продовжує боротьбу «П’яченца», яка лідирує в чвертьфінальній серії з «Міланом» з рахунком 2:1, і в разі перемоги стане однією з команд у півфіналі.

«Ястшембський Венґель» vs «Зіраат»

«Ястшембський Венґель» зумів продовжити участь у волейбольній Лізі чемпіонів ЄКВ, вийшовши до Суперфіналу після історичної перемоги над турецьким «Зіраатом». У ці вихідні він вийде на майданчик проти «Слєпська Сувалкі» в 27-му турі польської ПлюсЛіги.

Наразі «Ястшембський» лідирує з 22 перемогами, 4 поразками і 67 очками в активі, що на п'ять більше, ніж у його найближчого переслідувача, «Проєкту Варшава». Результат цього протистояння не змінить лідерів у Польщі, але «Венґель», звісно, націлений на комфортну перемогу над своїм суперником, щоб забезпечити собі більшу перевагу у загальному заліку.

«Зіраат» vs «Ястшембський Венґель»

Для «Зіраату» все буде складніше: в останньому турі регулярного чемпіонату турецької Ліги Ефелер він зустрінеться з «Галатасараєм». Команда, яка розмістилася у поточній турнірній таблиці відразу після «Халкбанку» і «Фенербахче», вже гарантовано завершить основний етап на третій позиції, однак її останній матч буде проти найближчого переслідувача; тому метою, безумовно, буде здобути перемогу та добре завершити цей раунд.

Півфінальні матчі чоловічої Ліги чемпіонів подарували вболівальникам якісний волейбол, а дві команди вибороли путівки до Суперфіналу. Цими вихідними стане відомо, чи дізнаються «Трентіно» та «Перуджа» своїх суперників по італійському півфіналу, або ж гра триватиме до п'ятого матчу. Також цікаво постежити за грою другого суперфіналіста «Ястшембського» в Польщі та за тим, як виступить «Зіраат» після прощання з Лігою чемпіонів.