В Суперфіналі Ліги чемпіонів битимуться «Трентіно» і «Ястшембський Венґель»
22.03.2024
 «Трентіно»

На момент початку матчу між «Лубе Чівітанова» і «Трентіно» вже визначився перший фіналіст Ліги чемпіонів цього сезону – «Ястшембський Венґель». У першому матчі італійського півфіналу «Трентіно» здобув перемогу з рахунком 3:1. Матч-відповідь відбувся в Чивітанова-Марке. Для виходу у фінал «Трентіно» необхідно було виграти 2 сети. Нагадаємо, що в попередньому сезоні обидві італійські команди дійшли до стадії чвертьфіналу, але зупинилися на цій стадії.

«Лубе Чивітанова» (Чивітанова-Марке, Італія) – «Трентіно» (Тренто, Італія)

3-2 (26-24, 20-25, 22-25, 25-18, 15-9)

«Лубе Чивітанова» vs «Трентіно»

У першому сеті догравальник Даніеле Лавія очолив атаку і до середини сету вже мав на рахунку 5 очок і 1 ейс. «Трентіно» явно намагався виграти свої 2 сети якомога швидше. Однак «Чивітанова» відігралася і ближче до кінця сету наблизилася до своїх суперників і навіть вийшла вперед. Болгарський догравальник Александар Ніколов продемонстрував силу своєї атаки в останні моменти сету, врешті-решт, допомігши своїй команді виграти перший сет завдяки неймовірному прийому.

Другий сет «Трентіно» почав агресивно, на старті вийшовши вперед 5:0. Цього разу «Чивітанова» знову грала в «догонялки», але їй не вдалося відігратися так само вражаюче, як у попередньому сеті. Клуб з Тренто  здобув перемогу, перевершивши своїх суперників в атаці (14) і блокуванні (3).

У третьому сеті «Чивітанова» знову зіграла в догонялки, але це не принесло їй удачі, оскільки «Трентіно» підійшов до кінця з 5 сет-пойнтами. Відігратися з таким відставанням було практично неможливо, тому гості виграли третій сет і вийшли до Суперфіналу.

Найрезультативнішим гравцем цього сету став догравальник Алессандро Мікелетто, який набрав 5 очок при 71% успішності атак. «Трентіно» відсвяткував свій вихід до фіналу прямо на майданчику, але командам все одно довелося догравати матч.

«Чивітанова» легко виграла четвертий і п'ятий сети, забезпечивши собі перемогу в цьому матчі.

Звання найціннішого гравця було присуджено догравальнику «Трентіно» Алессандро Мікелетто, який набрав 14 очок, зробив 1 блок і показав 68% успішності в атаці. Догравальник Даніеле Лавія додав ще 12 очок (1 на блоці, 1 ейсом).

Найкращим бомбардиром матчу став болгарський догравальник «Лубе» Александар Ніколов, який фінішував з 19 очками, зробивши 1 блок і продемонструвавши 56% успішності в атаці. 15 очок набрав турецький діагональний Адіс Лаґумджія (1 на блоці, 2 ейсами), 11– центральний блокуючий Сімоне Анзані (7 на блоці, 1 ейсом).

«Трентіно»

Тепер усі фіналісти визначені, і «Трентіно» зіткнеться з «Ястшембським Венґелем»  у Суперфіналі.

«Ми дуже щасливі і пишаємося цим досягненням, адже для нашого клубу це вже третій Суперфінал Ліги Чемпіонів за останні 4 роки, і ми домоглися цього після двох великих битв з таким сильним суперником, як «Чивітанова». Сьогодні ми молодці, що не здалися після поразки у першому сеті. Тепер ми з великою впевненістю чекаємо на Суперфінал в Стамбулі», - сказав Алессандро Мікелетто.