У заключному матчі ІІ туру Суперліги-Дмарт ВК “Житичі-Полісся” перемогли команду з Чернігова
19.11.2023
Superleague Dmart

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

ІІ тур. 19 листопада 2023 року

“Буревісник-ШВСМ” – ВК “Житичі-Полісся” - 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)

Стартовий склад “Буревісник-ШВСМ”: Нечипорук (набрав 9 очки), Николайчук (2), Савків (3), Карпенко (4), Копич (0), Горошко (2), Кантур (л), Півень (л). На заміну виходили: Березівський (0), Богуш (1), Кушнірюк (0), Алєєксєєнко (0), Васильєв (0).

Головний тренер: Роман Носко.

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Шаповал (набрав 2 очок), Бабіч (5), Віліманович (0), Рудницький (4), Лубан (0), Дідович (9), Хваста (л), Яблонський (л). На заміну виходили: Куранов (0), Князєв (0).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

ІІ тур чоловічої Суперліги-Дмарт завершувався двобієм житомирського колективу “Житичі-Полісся” та чернігівського “Буревісника-ШВСМ”.

Як і передбачалося житомиряни кортіли швидко розібратися з суперником та забрати свою четверту поспіль перемогу.

У стартовому сеті в атаці феєрив Микита Лубан (6 очок) та добре працювали на блоці його партнери (12:5 – 20:14). Головний тренер “Буревісника” Роман Носко зробив кілька замін, але вони не змінили ситуацію на майданчику. 25:19 на користь ВК “Житичі-Полісся”.

У другому сеті пасуючий житомирського колективу Микола Куранов довірив більшість атак боснійцю Алену Дідовичу (6 очок). Той, крім вдалих дій у нападі, встигав демонструвати непоганий прийом (83%). Цьому сеті житомиряни дозволили супернику набрати лише 18 очок.

У третьому сеті сіверяни чи не вперше в матчі повели у рахунку (3:1). Однак волейболісти житомирського колективу швидко виправили ситуацію (4:4). Кілька помилок підопічних Романа Носка та ейс Микити Лубан і Житомир повернув своє лідерство (9:6). “Буревісник” намагався підлаштуватися під темп гри суперника, але справитися з більш досвідченими гравцями “Житичей” їм не вдалося. В результаті 25:20 та 3-0 для Житомира.

Кращим гравцем матчу було визнано Микиту Лубана.