“Решетилівка-Барком-Кажани” на тай-брейку здолала “Буковину”
26.01.2024
Superleague Dmart

В черговому протистоянні 6-го туру чемпіонату України з волейболу зійшлися ВСК “Буковина” та “Збірна Полтавської обл.-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

VІ тур. 26 січня 2024 року

ВСК “Буковина” – “Збірна Полтавської обл.-ВК “Решетилівка-Барком-Кажани” – 2:3 (16:25, 20:25, 25:23, 25:23, 13:15)

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Олексюк (набрав 22 очки), Штерик (18), Рябов (1), (7), Черватюк (12), Свиридов (14), Тонконог (6), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Самсонов (0), Щавінський (1).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий склад ВК “Решетилівка-Барком-Кажани”: Шаврак (набрав 18 очок), Сотнік (26), Поліщук (3), Бойко Є. (13), Осипенко (7), Грюк (9), Бойко М. (л), Яковлєв (л). На заміну виходили: Курлапов (0), Залізко (0).

Головний тренер: Сергій Соснін.

Як і в більшості випадків, старт і цього матчу вийшов досить рівним (4:4). До моменту, коли капітан полтавчан дійшов до зони подачі - 2 ейси і “Решетилівка” була вже попереду (11:9). До речі, у кінцівці партії він повторив свій "двоейсовий" успіх (23:15). Зрештою, 25:16 на корить полтавчан.

У другому сеті у чернівчан було надто багато своїх помилок на подачі, в атаці. Це й заважало їм нав’язати гідну боротьбу полтавчанам (13:16). Натомість підопічні Сергія Сосніна добре загравали “перший темп” та непогано відпрацювали на блоці - 25:20.

Третій сет проходив за сценарієм “Буковини”, яка відпочила під час 10-хвилинної перерви та отримала низу настанов від болгарського фахівця Володимира Орлова (4:0 – 14:10). Однак к кінцівці вже традиційно відповідальність на себе в атаці взяв Нік Сотнік, який приклав максимум зусиль аби зрівняти рахунок (19:19 – 23:23). Проте першими потрібні 25 очок набрали волейболісти з Чернівців - 25:23.

Четверта партія не стала заключною у цьому матчі. Решетилівці вирвалися вперед з перших розіграшів (5:1 – 15:12). Однак молоді та амбітні волейболісти “Буковини” зрівняли рахунок (17:17), а потім на помилках суперника та хорошому “планері” Сергія Рябова переломили хід сету (20:17). Чернівчани неймовірними зусиллями витримали натиск полтавчан та перевели гру на тай-брейк - 25:23.

В п’ятому сеті, не дивлячись на травми блокуючого Руслана Осипенка та пасуючого Ілля Поліщука, представники Полтавщини зуміли бути більш сконцентрованими та холоднокровними (3:0 – 8:5). В результаті, 15:13 та 3-2.

Найрезультативнішим гравцем матчу став капітан полтавчан Нік Сотнік (26 очок). Його також визнали кращим гравцем матчу.

superleague dmart

Дивіться онлайн-трансляції матчів на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.