Останні два півфіналісти італійської Суперліги визначаться у середу
27.03.2024
«П'яченца»

Вже сьогодні ввечері стануть відомі останні два півфіналісти італійської волейбольної Суперліги серед чоловіків 2023-2024 років, коли відбудуться вирішальні чвертьфінальні матчі п'ятого туру. О 21:30 за київським часом «Лубе Чивітанова» прийме «Монцу», а «П’яченца» - «Мілан». Два переможці приєднаються до чинного чемпіона Італії «Трентіно» та чинного чемпіона світу «Перуджі», щоб продовжити боротьбу за титул чемпіона країни з волейболу цього року.

Чвертьфінальна серія між «П’яченцею» та «Міланом» завершиться на стадіоні «Пала Банка» в П'яченці, коли господарі майданчику, що посіли третє місце в підсумковій турнірній таблиці регулярного чемпіонату, і їхні гості з Мілана, що посіли шосте місце, зійдуться у вирішальній битві. Лише один з попередніх чотирьох матчів серії не дійшов до тай-брейку, тож вболівальники можуть очікувати на ще один напружений поєдинок, переможець якого зіграє у півфіналі проти «Перуджі».

«Мілан» розпочав серію з виїзної перемоги з рахунком 3-2 (20-25, 25-21, 19-25, 25-22, 15-10), але потім «П’яченца» відігралася і вийшла вперед, здолавши суперників з рахунком 3-1 (22-25, 25-20, 25-21, 25-14) в Мілані та з рахунком 3-2 (25-22, 23-25, 17-25, 31-29, 15-12) вдома. У четвертій грі, що відбулася минулої неділі, «Мілан» зрівняв шанси команд на вихід до плей-оф, коли MVP Осніель Мельгарехо допоміг своїй команді відігратись після двох програних сетів і здобути захоплюючу перемогу з рахунком 3-2 (28-30, 25-27, 25-23, 27-25, 15-6). Загальний рахунок очних зустрічей між двома клубами тепер становить 13 перемог проти 6 на користь «П’яченци».

«П'яченца» vs «Мілан»

«Плей-оф дуже складний. Кожен матч - це окрема історія, і п'ята гра не буде винятком - дуже важкий і складний матч, але не тільки для нас. У нас є перевага - ми граємо перед нашими вболівальниками, і це дуже важливо. Однак нам доведеться бути дуже зосередженими і у вирішальні моменти максимально використовувати кожну можливість, яка трапиться на нашому шляху, не втрачаючи при цьому важливих м'ячів», - зазначив центральний блокуючий «П’яченци» Едоардо Канескі.

«Це був неймовірний матч у неділю. Ми дійсно не могли програти на очах у наших людей. Мельгарехо з минулорічного плей-оф повернувся! Хоча цього року я грав трохи менше, важливо завжди бути готовим. У середу буде війна!» - сказав догравальник «Мілану» Осніель Мельгарехо.

«Лубе Чивітанова» спробує повністю змінити ситуацію після поразки в перших двох матчах чвертьфінальної серії проти «Монци», коли команди зійдуться у вирішальному фінальному поєдинку в Чивітанова-Марке. Переможець цієї битви отримає право кинути виклик переможцю регулярного сезону та фавориту чемпіонату «Трентіно» в іншому півфіналі плей-оф. Як команда, що завершила регулярний сезон на вищому, четвертому місці, «Лубе» матиме перевагу домашнього майданчика в цьому вирішальному матчі проти «Монци», яка посіла п'яте місце.

«Монца» розпочала серію з виїзної перемоги 3-1 (28-26, 20-25, 25-11, 25-20) в першому матчі, а потім здобула домашню перемогу 3-1 (24-26, 25-18, 25-21, 25-20) в другому. У третьому матчі, однак, «Лубе» частково відігралася, здобувши вдома перемогу з невеликим відривом 3-2 (21-25, 30-28, 21-25, 25-22, 15-11), яку потім підкріпила ще однією перемогою в п'яти сетах, 3-2 (25-18, 23-25, 25-22, 18-25, 15-13) в Монці, зрівнявши рахунок у серії. Клуб з Чівітанова-Марке тепер лідирує в особистих зустрічах з «Монцею» з рахунком 22 перемоги проти 7.

«Лубе Чивітанова» vs «Монца»

«Ми зробили хороший камбек, повернувши паритет в серії після того, як програвали 0:2. Робота, однак, ще не закінчена, тому ми вирушаємо на матч в середу з путівкою до півфіналу на кону. Ми гратимемо вдома і сподіваємося побачити повні трибуни, а наші вболівальники будуть підштовхувати нас, як вони це робили минулої неділі в Монці. Користуючись нагодою, хочу їм подякувати», - сказав діагональний «Лубе Чивітанова» Адіс Лаґумджія.

Чвертьфінал італійської волейбольної Суперліги серед чоловіків 2023-2024 (за київським часом) 5-й матч:

27 березня, о 21:30