“Житичі” перемогли “Збірну України U18” та піднялися на третю сходинку турнірної таблиці
19.02.2023

Чоловіча Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.

IX тур. 8 матч

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 19 лютого 2023 року

“Барком-Збірна України U-18” – ВК “Житичі-Полісся” – 0:3 (23:25, 17:25, 26:28)

У заключному матчі першого етапу чемпіонату України 2022-2023 зустрічалися “Барком-Збірна України U-18” та ВК “Житичі-Полісся”. Після попереднього поєдинку, де волейболісти “МХП” поступилися “Решетилівці” (1:3) команда Сергія Терейковського мала всі шанси аби стати третьою по завершенню “регулярки”. Житомирянам достатньо було здобути перемогу з рахунком 3:0 або 3:1.

У першому сеті в лідери вибилися гравці “Житичів” (17:11). Однак “молодіжка” не збиралася здаватися і завдяки низці блоків та атак, й помилок суперника змогла зрівняти рахунок (17:17). Проте кінцівку краще провели житомиряни – 25:23.

В другій партії у підопічних Володимира Романцова взагалі не вийшло нав’язати боротьбу. Натомість житомиряни грали впевнено та безпомилково – 25:17.

Трохи відпочивши волейболісти “Збірної України U-18" все ж таки спробували вирвати хоча б один сет у свого грізного суперника. Але досвід та величезне бажання піднятися на третю сходинку турнірної таблиці зіграли своб роль – 28:26 та 3-0 на користь “Житичі-Полісся”.

Найрезультативнішим гравцем матчу став гравець “молодіжки” Едуард Штерик (16 очок).

Приз MVP отримав нападник ВК “Житичі-Полісся” Денис Губенко.

Стартовий склад “Барком-Збірна України U-18”: Зелінський (набрав 3 очки), Кравченко (2 очки), Штерик (16 очок), Челеняк А. (6 очок), Щавінський (10 очок), Тонконог (4 очки), Джуль (л), Бойко М. (л). На заміну виходили: Бойко Є. (0 очок), Кулинченко (0 очок), Свиридов (0 очок), Черватюк (3 очки).

Головний тренер: Володимир Романцов.

Стартовий склад ВК ”Житичі-Полісся”: Рудницький (набрав 10 очок) , Бондар (7 очок), Лубан (14 очок), Губенко (10 очок), Куранов (1 очко), Оробко (6 очок), Хваста (л). На заміну виходили: Гайдаренко (2 очки), Яблонський (0 очок).

Головний тренер: Сергій Терейковський.