Молодіжна збірна України U22 здобула другу перемогу у відборі на Євро 2024
ukraine

Чемпіонат Європи-2024. Кваліфікація. Група С. Другий матч

21 липня, п’ятниця

Україна U22 – Латвія U22 – 3:2 (20:25, 20:25, 25:23, 25:23, 15:12)

Стартовий склад збірної України: Пивоваренко, Куц, Цмокало, Дегтяр, Штерик, Гетьман, Яковлєв (л), Джуль (л). На заміну виходили: Антоненко, Валяйбаба, Донець.

В ході стартового сету українці лідирували +2, однак господарі майданчику змогли зрівняти рахунок (17:17), а потім і виграти партію – 20:25.

Наступний сет, здавалося, дався українцям дуже важко: латвійці знову тиснули та виглядали більш впевнено на своєму майданчику - 20:25.

Зрештою, зі стартових хвилин третьої партії латвійців знову лідирували. Підопічні Андрія Левченка змогли зрівняти рахунок, а потім вийти вперед (18:16). Однак господарі арени у Даугавпілс дуже добре діяли у захисті (18:18). Але наша “молодіжка” змогла витримати тиск суперника та записати цю партію на свою користь - 25:23.

Наступний епізод гри був схожим на попередній: волейбольні “гойдалки”, які знову завершилися з рахунком 25:23, і знову на користь України.

Українські волейболісти програючи 0:2 за сетами, змогли зрівняти рахунок 2:2 та перевести гру на тай-брейк.

У вирішальній партії “синьо-жовті” зібрали всі сили, емоції і вирвали перемогу у Латвії - 15:13 та 3:2 у підсумку.

Завтра, 22 липня, о 15:30 “синьо-жовті” зіграють проти команди Чехії, яка перемогла Латвію (3:0) та Туреччину (3:1). І зараз є лідером групи із максимальною кількістю очок – 6.