“МХП-Вінниця” взяла реванш у “Юракадемії” та зрівняла рахунок у чвертьфінальній серії Суперліги-Будінвест
10.03.2023

Суперлiга-Будінвест 2022-2023 рр.

Плей-оф. 1\4 фіналу. 4-5 місця. Друга гра

Чернівці. Арена “ПВЛУ”. 10 березня 2023 року

ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ” – ВСК “Юридична академія” – 3:1 (16:25, 25:20, 25:21, 29:27)

Перший матч – 0:3.

Рахунок у серії: 1-1.

У п’ятницю зустрічалася останню пара чвертьфіналістів чемпіонату України з волейболу серед чоловічих команд Суперліги-Будінвест сезону 2022-2023 рр. Свої волейбольні стосунки з’ясовували четверта та п’ята команди за підсумками “регулярки” – ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ” та ВСК “Юридична академія”.

Харків’яни мали виграли першу гру (3:0), тому вінничанам вкрай потрібно було обігравати суперника з будь-яким рахунком аби залишитися у боротьбі за півфінал.

Старт матчу був за “юристами”: вони демонстрували чудову гру на блоці (6 блоків) та вибили суперника з прийому своєю потужною подачею (4 ейси) – 25:16.

Друга партія протікала у більш-менш рівній боротьбі (12:12). В якийсь момент гравці “МХП” змогли приборкати своє хвилювання та заволоділи перевагою (16:13). Однак харків’яни на чолі з капітаном Віталієм Сухініним не бажали здаватися – нападник “зарядив” свою потужну подачу і в результаті подав ще 2 ейси (18:20). Але все ж таки вінничанам вдалося витримати натиск опонентам та зрівняти рахунок за сетами – 25:20

Після великої перерви вінничани заряджені успіхом попереднього сету, продовжили ефективно атакувати (8:4 – 16:12). Два ейса діагонального “юристів” Віктора Шаповала скоротили відставання (14:16). Але цього було замало. Підопічні Костянтина Рябуха завелися не на жарт і у підсумку виграли другу поспіль партію – 25:21

Кураж вінничан було не спинити і у наступному епізоді вони знову домінували на майданчику арени “ПВЛУ” (15:11 – 23:19). Здавалося, що перемога у них в кишені, але харківський колектив продовжував боротися (25:25). В результаті, “МХП” просто вигризли свій реванш – 29:27 та 3-1.

Найрезультативнішими гравцями стали діагональні обох команд Данило Уривкін та Віктор Шаповал. Вони набрали по 20 очок.

Приз MVP отримав Данило Уривкін.

Стартовий склад ВК “МХП-Вінниця-ШВСМ”: Стеблецький (набрав 7 очок), Міщенко (16 очок), Ратушняк (11 очок), Величко (5 очок), Уривкін (20 очок), Татаренко (9 очок), Пампушко (л). На заміну виходили: Іващенко (0 очок), Лук’янець (0 очок).

Головний тренер: Костянтин Рябуха.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Арбузов (набрав 11 очок), Сухінін (14 очок), Антоненко (8 очок), Шаповал (20 очок), Поліщук (2 очки), Плотнік (5 очок), Переходнюк (л). На заміну виходили: Дегтяр (1 очко), Антонюк (6 очок).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

У неділю о 13:00 команди зіграють у вирішальному поєдинку за путівку до півфіналу.