“Марина Каштела” — СК “Прометей”: перша перемога українок у Лізі MEVZA
Прометей

Середньоєвропейська ліга (MEVZA)

Каштела, Хорватія. 20 січня

“Марина Каштела” — СК “Прометей” 0-3 (20:25, 18:25, 13:25)

20 січня “Прометей” проводив свій другий поєдинок у Середньоєвропейській лізі (MEVZA). Цього дня його суперником був віцечемпіон Хорватії — клуб “Марина Каштела”.

З перших хвилин зустрічі обидва колективи не хотіли віддавати ініціативу один одному — 6:6. У такому ритмі вони продовжували обмінюватися очками до середини сету — 13:13. Потім наші суперниці схитрували в атаці, елегантно скинувши м'яч у вільну зону. На жаль, у наступному розіграші українки самі помилилися в нападі, чим спровокували Івана Петкова взяти тайм-аут, і не один. Бо відрив господарок надалі лише зростав — 18:14.

Приємно констатувати, що друга 30-секундна перерва пішла на користь “червоно-білим”: вони рахунок зрівняли, а після результативного блоку вийшли вперед — 20:21. Два поспіль успішні постріли Євгенії Хобер зміцнили лідерство її команди. А скоро ейс Вікторії Даньчак поставив крапку в даному відрізку — 20:25.

Наступна партія ознаменувалася “гойдалками”. “Прометей” розпочав її з потужного ривка — 2:8. Однак доволі швидко розгубив свою перевагу, дозволивши опоненткам скоротити відставання до двох пунктів — 10:12. Подібна нестабільність переслідувала підопічних Петкова впродовж усього другого сету. Втім, вона не завадила їм зрештою святкувати перемогу — 18:25.

На подачі Олександри Міленко на старті третього відрізка гості організували спурт — 0:6. Маючи за плечима комфортний гандикап, наші спортсменки діяли досить легко і розкуто, що приносило свої плоди — 5:13. Водночас колектив боснійського фахівця Горана Захура вже сам не вірив у камбек, тому в підсумку зміг набрати всього 13 балів.

Отже, вітаємо нашу команду з дебютною перемогою у цих змаганнях. Нагадаємо, що перша гра проти угорської “Бекешчаби” завершилася для українок поразкою з рахунком 0-3.