“Буковина” стартувала у плей-ауті Суперліги-Дмарт з перемоги над “МХП”
05.03.2024
Superleague Dmart

5 березня на арені ПВЛУ стартував перший тур серії матчів плей-аут чоловічої Суперліги-Дмарт сезону 2023-2024 рр.

Плей-аут - турнір команд, які на першому етапі чемпіонату України посіли 7-9 місця.

Першим в очному протистоянні зійшлися ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” та ВСК “Буковина”.

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр. Чоловіки. Плей-аут. Перший тур:

5 березня (вівторок)

ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос” – ВСК “Буковина” – 0:3 (20:25, 15:25, 23:25)

Стартовий склад ВК “МХП-Ладижин”: Гуршал (набрав 1 очко), Скорбатюк (1), Ратушняк (7), Фудар (7), Якушенко (15), Чабан (1), Краєвський (л), Зелінський (л). На заміну виходили: Міщенко (3), Іващенко (0).

Тренер: Кирило Передрій.

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Олексюк (набрав 15 очок), Свиридов (12), Рябов (2), Клепко (5), Трояновський (9), Челеняк (8), Тонконог (л), Джуль (л). На заміну виходили: Патратій (0), Щавінський (1).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий сет розпочинався досить рівно (6:6 – 15:15). Обидва колективи були сповнені сил та бажання здобути перемоги. Однак в одному із розіграшів діагональний “МХП” Михайло Якушенко помилився, а догравальний “Буковини” Артем Трояновський навпаки результативно завершив атаки, здобувши брейковий бал (17:15). Цей момент став переломним, адже далі перевага чернівчан лише зростала (20:17). В результаті перший сет на свій рахунок записали підопічні Володимира Орлова - 25:20.

У другому сеті капітан чернівчан Георгій Клепко у першому ж розіграші подав ейс, а далі створив своєю подачею чимало проблем суперникам (3:0). Цей важкий старт дещо збентежив вінничан і вони й надалі діяли розгублено та припускалися помилок в атаці і у захисті (3:7 – 6:15). Зрештою, 25:15 на користь “Буковини”.

Після 10-хвилинної перерви вінничани ніби прокинулися (4:1). Втім, їх запалу вистачило ненадовго: буковинці були вправнішими на блоці та й свої атаки вони завершували більш ефективно (8:8), чого не скажеш про “МХП”. Вони то спрямовували м’ячі в аут, то чіпляли сітку (8:13). Зрештою,  чернівчани спокійно та впевнено шли до своєї першої перемоги в серії плей-аут (20:17). У підсумку, 25:22 та 3-0 для ВСК “Буковина”.

Найрезультативнішими гравцями зустрічі стали діагональні обох команд Тарас Олексюк (15 очок) та Михайло Якушенко (15 очок).

Приз MVP отримав догравальний “Буковини” Максим Свиридов.

Завтра, 6 березня, о19:00 “МХП-Ладижин” зустрінеться із “Буревісником-ШВСМ”.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.