Skip to main content
Professional Volleyball League of Ukraine
News
Competition
SUPERLEAGUE DMART
Жінки
Чоловіки
Кубок України
LEAGUE CUP DMART
LEAGUE CUP BUDINVEST
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
GALLERY
INFO
ABOUT US
CONTACT
DOCUMENTS
PARTNERS
TV
UA
EN
News
Competition
SUPERLEAGUE DMART
Жінки
Чоловіки
Кубок України
LEAGUE CUP DMART
LEAGUE CUP BUDINVEST
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
GALLERY
INFO
ABOUT US
CONTACT
DOCUMENTS
PARTNERS
TV
Breadcrumb
Головна
Gallery
Game seasons
- Any -
2019-2020
2020-2021
2021-2022
2022-2023
2023-2024
Competitions and championships
- Any -
Чемпионат Дмарт Чоловіки
Чемпионат Дмарт Жінки
CAPTCHA
Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.
What code is in the image?
Enter the characters shown in the image.
MATCH RESULTS
SUPERLEAGUE Women
19 Apr
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 Apr
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 Apr
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 Apr
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 Apr
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 Apr
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 Apr
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 Apr
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
SUPERLEAGUE Men
21 Apr
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 Apr
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 Apr
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 Apr
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 Apr
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 Apr
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 Apr
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 Apr
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
MATCH RESULTS
SUPERLEAGUE Women
19 Apr
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 Apr
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 Apr
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 Apr
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 Apr
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 Apr
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 Apr
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 Apr
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
SUPERLEAGUE Men
21 Apr
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 Apr
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 Apr
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 Apr
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 Apr
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 Apr
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 Apr
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 Apr
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок