Skip to main content
PROFESSIONAL VOLLEYBALL
LEAGUE OF UKRAINE
News
Competition
SUPERLEAGUE DMART
Жінки
Чоловіки
Кубок України
LEAGUE CUP DMART
LEAGUE CUP BUDINVEST
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
GALLERY
Video
TV
ABOUT US
DOCUMENTS
PARTNERS
CONTACT
Новини
Турнирна таблиця
Розклад ігор
Відео
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
UA
EN
News
Competition
SUPERLEAGUE DMART
Жінки
Чоловіки
Кубок України
LEAGUE CUP DMART
LEAGUE CUP BUDINVEST
Суперкубок УКРАЇНИ
Жінки
Чоловіки
GALLERY
Video
TV
ABOUT US
DOCUMENTS
PARTNERS
CONTACT
Новини
Турнирна таблиця
Розклад ігор
Відео
Галерея
Документи
Про нас
Партнери
Контакти
Breadcrumb
Головна
Documents
Women
Дисциплінарні санкції 2023/2024 (жінки) - оновлено
Регламент проведення Кубка України з волейболу сезону 2023/2024 років
РЕГЛАМЕНТ проведення Всеукраїнських змагань з волейболу серед чоловічих та жіночих команд (Суперкубок України) 2023 року
Інструкції системи відеоперегляду 2023-2024
РЕГЛАМЕНТ проведення чемпіонату України з волейболу «СУПЕРЛІГА» серед жіночих команд сезону 2023-2024 років
Календар змагань "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед жіночих команд 2023/2024
Положення змагань "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед жіночих команд 2023/2024
Регламент змагань ПВЛУ
Заяви гравця (зразки)
Договір між ПВЛУ та клубом
Men
Дисциплінарні санкції 2023/2024 (чоловіки) - оновлено
Регламент проведення Кубка України з волейболу сезону 2023/2024 років
РЕГЛАМЕНТ проведення Всеукраїнських змагань з волейболу серед чоловічих та жіночих команд (Суперкубок України) 2023 року
Інструкції системи відеоперегляду 2023-2024
РЕГЛАМЕНТ проведення чемпіонату України з волейболу «СУПЕРЛІГА» серед чоловічих команд сезону 2023-2024 років
Календар змагань "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед чоловічих команд 2023/2024
Положення змагань "СУПЕРЛІГА-ДМАРТ" серед чоловічих команд 2023/2024
Регламент змагань ПВЛУ
Заяви гравця (зразки)
Договір між ПВЛУ та клубом
Pagination
Page 1
Next page
››
MATCH RESULTS
SUPERLEAGUE Women
19 Apr
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 Apr
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 Apr
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 Apr
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 Apr
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 Apr
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 Apr
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 Apr
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
SUPERLEAGUE Men
21 Apr
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 Apr
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 Apr
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 Apr
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 Apr
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 Apr
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 Apr
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 Apr
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
MATCH RESULTS
SUPERLEAGUE Women
19 Apr
-
11:30
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 0
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
18 Apr
-
19:00
СК "Балта" м. Балта
0 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
18 Apr
-
16:00
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
3 - 2
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
17 Apr
-
18:00
ВК "ДОБРОДІЙ-МЕДУНІВЕРСИТЕТ-ШВСМ" м. Вінниця
3 - 1
"Регіна-МЕГУ-ОШВСМ" м. Рівне
14 Apr
-
12:00
СК "Балта" м. Балта
1 - 3
ВК "Буковинка" м. Чернівці
13 Apr
-
16:30
ВК "Буковинка" м. Чернівці
3 - 1
СК "Балта" м. Балта
6 Apr
-
18:00
СК "Прометей" м. Дніпро
3 - 0
"АЛАНТА" м. Дніпро
5 Apr
-
14:00
"АЛАНТА" м. Дніпро
0 - 3
СК "Прометей" м. Дніпро
SUPERLEAGUE Men
21 Apr
-
12:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
2 - 3
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
20 Apr
-
17:00
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
3 - 0
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
20 Apr
-
12:00
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
3 - 1
Волейбольний клуб "МХП-ЛАДИЖИН" ШВСМ "Колос" м. Вінниця
19 Apr
-
19:00
ВСК "Буковина" м. Чернівці
3 - 0
"Буревісник-ШВСМ" м. Чернігів
14 Apr
-
16:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
3 - 2
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок
14 Apr
-
12:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
0 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
13 Apr
-
18:00
"ПОЛІЦІЯ ОХОРОНИ-ЗУНУ-ДИНАМО" м. Тернопіль
2 - 3
"Збірна Полтавської області ВК "Решетилівка-Барком-Кажани" м. Решетилівка
12 Apr
-
19:00
ВК "Прометей" м. Дніпро
2 - 3
"ЕПІЦЕНТР-ПОДОЛЯНИ" м. Городок