Золота Євроліга: Хорватія завершила груповий етап без поразок
02.06.2024
Збірна Хорватії

Чоловіча збірна Хорватії відмінно впоралася зі своїм завданням в останній день матчів групового етапу Золотої Євроліги цього року, здобувши шосту перемогу в такій самій кількості матчів, цього разу над Іспанією (3:0) перед домашніми вболівальниками в Осієку. У цьому ж місті 15-16 червня Хорватія прийматиме «фінал чотирьох» Золотої Євроліги з волейболу серед чоловіків - хорвати вже чекають на своїх суперників на шляху до трофею: Чехію, Україну та Естонію.

Хорватія vs Іспанія

У змаганнях серед жінок збірна Бельгії сьогодні також здобула шосту перемогу у шостому матчі і фінішувала на вершині турнірної таблиці перед «фіналом чотирьох», який пройде у чеській Остраві. Підопічні головного тренера Кріса Вансніка обіграли Україну з рахунком 3:1, тим самим вибивши її з фінального турніру. В Остраві Бельгія зустрінеться з господарками турніру, Румунією і Швецією.

Початок матчу між Хорватією та Іспанією ознаменувався кількома напруженими розіграшами і жодній з команд не вдавалося здобути суттєву перевагу (8:7). У цій грі в доганялки (15:15) господарі змогли скористатися своїм шансом і відкрили рахунок у матчі на свою користь - 27:25.

Іспанська команда спробувала перехопити ініціативу в другому сеті (15:13), але господарі знову перемогли, переломивши хід гри (22:20) і встановивши остаточний рахунок у цій частині – 25:22.

Іспанці не втратили своєї мотивації, виклавшись на повну і в третьому сеті. Однак по той бік сітки, за підтримки своїх уболівальників, на ментальному «полі бою» перемогли підопічні головного тренера Ігоря Юрічича, які завершили сет з рахунком 25:23, вигравши матч.

За статистикою, збірна Хорватії була трохи кращою в різних компонентах: 46 проти 42 результативних атак, 8 проти 6 блоків, 5 проти 4 ейсів.

Особливо відзначився Петар Дірліч, який набрав 17 очок (55% реалізації в атаці, один блок). Іспанії 13 очок приніс Аугусто Ренато Коліто (57% реалізації в атаці, один блок).