Золота Євроліга: Іспанія здолала Словенію в Маріборі
24.05.2024
Збірна Іспанії

Жіноча збірна Іспанії здобула свою першу перемогу у Золотій Євролізі з волейболу 2024 року і наразі посідає 6-е місце в турнірній таблиці. Підопічні головного тренера Паскуаля Сауріна, які раніше програли Швеції та Бельгії, досягли успіху в п'ятницю, обігравши в трьох сетах Словенію на стадіоні «Людскі врт» в Маріборі.

Іспанія vs Словенія

Іспанські волейболістки домінували на майданчику протягом усіх трьох сетів, здобувши перемогу з рахунком 25:16, 25:22 та 25:13 відповідно.

Іспанки перевершили своїх суперниць за всіма показниками, зробивши протягом матчу 44 результативних атаки (проти 32), 10 блоків (проти трьох) і сім ейсів (проти трьох).

Найкращою бомбардиркою гри стала Паола Мартінес Вела, яка записала на свій рахунок 14 очок (36% результативності в атаці).

У складі збірної Словенії Ніка Маркович фінішувала з 12 очками (26% результативності в атаці, два блоки).

Збірна Іспанії вийшла в лідери відразу після першого суддівського свистка - демонструючи потужність з лінії подачі, іспанки, якими в ці моменти керувала Ракель Лазаро, змогли створити комфортну різницю в очках (12:6) і відкрити рахунок в матчі на свою користь.

Найцікавішим виявився другий сет, в якому словенські волейболістки намагалися знайти відповідь на гру іспанок. Повівши в рахунку на початку партії (4:4), словенки змогли вийти вперед (12:8). Однак Паола Мартінес Вела, яка була нестримною на подачі, в атаці і блокуванні, допомогла своїй команді наблизитися до суперниць (14:15). Після цього у грі в «доганялки» іспанки проявили стійкість і вирвали перемогу з рахунком 25:22.

Натхненні гарним результатом у другому сеті, іспанські волейболістки продемонстрували більшу результативність у третьому, і, повністю контролюючи те, що відбувалося на майданчику, привітали себе з перемогою.