Золота Євроліга: Бельгія здолала Португалію у напруженому п’ятисетовому поєдинку
02.06.2024
Збірна Бельгії

У захоплюючому матчі Золотої Євроліги з волейболу, який змусив уболівальників похвилюватися, чоловічі збірні Бельгії та Португалії зійшлися в епічному п'ятисетовому протистоянні. Бельгія здобула перемогу над Португалією з рахунком 3:2 (25-22, 29-31, 19-25, 25-18, 15-11), продемонструвавши свою стійкість і цілеспрямованість.

Бельгія vs Португалія

Матч розпочався з того, що Бельгія виграла перший сет з рахунком 25:22. Бельгійці відразу ж встановили своє домінування завдяки сильним подачам та стратегічним діям, подолавши надійну оборону Португалії. Однак португальці швидко перегрупувалися і стала сильнішими у другому сеті. У впертій боротьбі, яка вийшла за рамки звичайних 25 очок, Португалія виграла сет з рахунком 31:29, встановивши нічию в матчі і загостривши конкуренцію.

Португалія перенесла свій імпульс у третій сет, скориставшись помилками Бельгії і провівши потужні атаки, які забезпечили їй перемогу з рахунком 25:19. Це дало португальцям вирішальну перевагу і змусило бельгійців відповісти. Сповнені рішучості не випустити матч з рук, гравці бельгійської команди відігралися в четвертому сеті, продемонструвавши свою завзятість і майстерність. Вони здобули перемогу з рахунком 25:18 і довели матч до вирішального п'ятого сету.

Фінальний сет став випробуванням на витривалість і силу духу для обох команд. Бельгія зуміла зберегти самовладання і бездоганно реалізували свою стратегію, вигравши сет з рахунком 15:11.

Португалія наразі посідає шосте місце в турнірній таблиці з дев'ятьма очками, а Бельгія - восьме з сімома. У неділю ввечері Бельгія зіграє останній матч з Україною.