«Житичі» проти «Решетилівки», «МХП» vs «Юракадемія»: чвертьфінальна серія Суперліги-Будінвест триває
10.03.2023
Superleague budinvest

У Чернівцях триває раунд плей-оф чемпіонату України з волейболу. Вже відомі два півфіналісти – це “Епіцентр-Подоляни” та ВК “Прометей”.

Сьогодні, 10 березня, можливо ми дізнаємося імена ще двох учасників 1\2 фіналу чоловічої Суперліги-Будінвест сезону 2022-2023 рр. А можливо чвертьфінальна серія продовжиться і все вирішиться у третьому матчі.

17:00 ВК «Житичі-Полісся» (Житомир) – «Збірна Полтавської області ВК «Решетилівка»   Трансляція

Минулий матч житомиряни традиційно розпочали важко, програвши сет, але потім зібралися з думками, силами та виграли його з рахунком 3:1.

Як буде цього разу!? Важко уявити. Адже “Решетилівка” на чолі зі своїм незмінним капітаном Ніком Сотником вміє боротися до останнього м’яча.

Чи скористаються полтавчани останнім шансом зрівняти рахунок у серії або ж досвідчений 41-річний центральний блокуючий Микола Рудницький виведе свої “Житичі” у омріяний півфінал?! Дізнаємося о 17:00.

20:00 ВК «МХП-Вінниця-ШВСМ» (Тростянець) – ВСК «Юридична академія» (Харків)   Трансляція

Попередня чвертьфінальна зустріч цих команд завершилася тріумфом “Юракадемії” (3:0). У них вдалося все, натомість волейболісти “МХП-Вінниця” наче злякалися самого слова “плей-оф”!

Найголовніше питання: чи зможуть вінничани психологічно відновитися після такої нищівної поразки?! На післяматчевій прес-конференції капітан “МХП” Богдан Татаренко запевняв, що так. Чи здійсниться його прогноз – дізнаємося вже сьогодні о 20:00.

Нагадаємо, що поєдинки 1\4 фіналу триватимуть до двох перемог однієї з команд.

Всі матчі проходять без глядачів у місті Чернівці (арена “ПВЛУ”). Дивіться онлайн-трансляції ігор на youtube-каналі Divisport Volleyball.