“Житичі-Полісся” виграли перший матч “бронзової” серії Суперліги-Дмарт
04.04.2024
Zhytychi

Вже другий сезон поспіль за бронзові нагороди чемпіонату України “Суперліга-Дмарт” боряться ВСК “Юридична академія” з міста Харків та житомирський волейбольний клуб “Житичі-Полісся”.

За історію вітчизняного волейболу ці колективи зустрічаються на цій стадії вже втретє (200\21 та 2022\23). У обох випадках перемогу одержали харківські волейболісти.

Суперліга-Дмарт 2023-2024. Чоловіки. Матчі за “бронзу”. Перша гра:

4 квітня, четвер

ВСК “Юридична академія” – ВК “Житичі-Полісся” – 0:3 (18:25, 23:25, 21:25)

Рахунок у серії: 0-1.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Татаренко (набрав 10 очок), Сухінін (7), Стеблецький (7), Степовий (4), Федосєєв (2), Антоненко (8), Переходнюк (л), Борисов (л). На заміну виходили: Ковальов (1), Арбузов (1), Плотнік (1).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Стартовий склад ВК “Житичі-Полісся”: Шаповал (набрав 17 очок), Оробко (3), Віліманович (3), Рудницький (5), Лубан (8), Дідович (20), Хваста (л), Яблонський (л). На заміну виходили: Куранов (0).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Цього ж року фаворитам “бронзового” фіналу були житомиряни.

Вони одразу продемонстрували це у стартовому відрізку гри (6:3 – 13:11). Їх показники реалізації атак суттєво відрізнялися від суперника (62% проти 33%). “Житичі” без проблем записали на свій рахунок старт матчу, порадувавши своїх вболівальників, які приїхали до Чернівців підтримати команду - 25:18.

У другому сеті харків’яни відчули в собі сили боротися. І непросто боротися, а розгромити опонента на старті партії (5:0). Низка блоків та вдалих атак стали результатом впевненого лідерства “юристів” (16:10). Все йшло за їхнім сценарієм (23:18) до моменту виходу на подачу діагонального Віктора Шаповала, який, до речі, є екс-гравцем “Юракадемії”. Два його ейси, дві точні атаки догравального Микити Лубана і житомиряни впритул наблизилися до суперника (22:23). Далі був пайп від Алена Дідовича та ще один ейс Шаповала, і, зрештою, сім поспіль виграних розіграшів. 25:23 на користь “Житичі-Полісся”.

Харківські волейболісти так засмутилися від поразки у другому сеті, що після 10-хвилинної перерви не змогли нічого протиставити своєму опоненту. Натомість “Житичі” за підтримки фанів впевнено йшли до своєї “сухої” перемоги у першому матчі “бронзової” серії” - 25:21 та 3-0

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став боснійський легіонер житомирян Ален Дідович (20 очок).

Приз MVP отримав діагональний ВК “Житичі-Полісся” Віктор Шаповал.

zhytychi

Отже, “Житичі-Полісся” повели у серії з рахунок 1-0. Наступний другий матч відбудеться 6 квітня о 14:00.

Нагадаємо, що матчі за “бронзу” триватимуть до трьох перемог однієї з команд.

Дивіться онлайн-трансляції матчів Суперліги-Дмарт на каналі DIVISPORT на YouTube або платформах Megogo та Sweet.TV.