Жіночий Кубок ЄКВ: «Црвена Звєзда» відсвяткувала перемогу у 1/8 фіналу
30.11.2023
«Црвена Звєзда»

У вівторок ввечері відновилися змагання у 1/8 фіналу жіночого Кубка ЄКВ, де сербська «Црвена Звєзда» з Белграда і чеські «Шельми» з Брно зіграли дуже напружену та цікаву гру, в якому господарки майданчику зі столиці Сербії в підсумку здобули перемогу з рахунком 3:1.

«Црвена Звєзда» vs «Шельми»

Гості з Чехії потужно почали і здивували «Црвену Звєзду» вражаючими атаками і дуже впевненою грою у всіх аспектах. Це призвело до їхньої перемоги з рахунком 25:20 у стартовому сеті. Незважаючи на невдачу на самому початку поєдинку, сербські волейболістки зуміла зберегти самовладання у другому сеті і здобули перемогу з рахунком 26:24. Третій сет теж був напруженим і сповненим гарними діями по обидва боки сітки, але «Црвена Звєзда» в підсумку взяла верх з рахунком 25:20. За грою в четвертому сеті було дійсно приємно спостерігати. Після ще однієї запеклої битви сербкам вдалося завершити гру з рахунком 25:21.

Найціннішою гравчинею матчу стала польська діагональна «Црвени Звєзди» Малгожата Ясек, яка набрала 26 очок. Чорногорська центральна блокуюча Сашка Джурович і сербська догравальниця Єлена Стоіч фінішували з 13 і 12 очками відповідно. У складі  «Шельм» найрезультативнішею гравчинею стала їхня фінська діагональна Роза Б’яррегорд-Мадсен, яка набрала в особистому заліку 14 очок.