Жіночій Кубок ЄКВ: «Младост» вийшла до чвертьфіналу, здолавши «Гацко» в трьох сетах
06.12.2023
«Младост» vs «Гацко»

Хорватський клуб «Младост» з міста Загреб зіграв з національними чемпіонками Боснії і Герцеговини з команди «Гацко» втретє приблизно за півтора місяці – і здобув третю перемогу, щоб втретє в своїй історії вийти до чвертьфіналу жіночого Кубка ЄКВ з волейболу. Там хорватки зіграють з французьким «Леваллуа Парі Сен-Клу», який сенсаційно обіграв стамбульський «Тюрк Хава Йоллари». Як і тиждень тому в Боснії і Герцеговині, «Младост» цілком очікувано обіграв «Гацко» з рахунком 3:0 (25:14, 25:15, 25:23).

З першого сету юні волейболістки з «Младості» продемонстрували свій намір не витрачати занадто багато часу даремно, щоб забезпечити собі вихід до наступного раунду. За рахунку 6:1 тренер гостей Саша Слієпчевич вже попросив тайм-аут, і він зробив це знову за рахунку 18:10. Господарки майданчику домоглися найбільшої переваги за рахунку 22:12. Однак у другому сеті хорватки, схоже, трохи розслабилися, і «Гацко» вийшов вперед 4:1. Це був лише короткочасний перепочинок для гравчинь «Младості», які швидко відновили своє просування завдяки серії з чотирьох очок, що залишилися без відповіді. Ближче до кінця сету господарки провели ще одну подібну серію.

У третьому сеті, коли вихід до чвертьфіналу був вже у них в кишені, тренер «Младості» Міодраг Стоякович вивів з лави запасних кількох молодих гравчинь: Лорена Марія Сезар (дочка головного тренера збірної Хорватії з баскетболу Йосипа Сезара) зіграла на позиції зв'язуючої, Тонка Бошняк – на позиції діагональної, Катаріна Дробач - на позиції центральної блокуючої, Леонарда Грабич - на позиції догравальниці і Дора Брашніч - в ролі ліберо. Поступаючись 0:3, хорватки невдовзі вийшли вперед (9:8). Дівчата із Загреба зберігали лідерство, хоча цього разу не настільки домінуюче, до кінця сету (25-23), щоб відсвяткувати чергову перемогу 3:0 над своїми сусідками з Боснії та Герцеговини.

«Младост»

«Вітаю гравчинь «Младості». Вони здобули гучну перемогу сьогодні ввечері, як і минулого тижня. Я бажаю їм успіху в наступних матчах», - сказала сербська догравальниця «Гацко» Єлена Станімирович.

«Хочу привітати команду «Младост». Вони були набагато кращими за нас, і я бажаю їм успіху в чвертьфіналі», - доєднався до привітань головний тренер «Гацко» Саша Слієпчевич.

«Ми дійсно показали дуже хорошу гру сьогодні ввечері тут, в Загребі, і у всіх наших гравчинь була можливість насолодитися нею. Ми з нетерпінням чекаємо матчу з паризьким «Леваллуа» в наступному раунді, і наше бажання - пройти ще далі в цьому змаганні», - прокоментував гру головний тренер загребського клубу Міодраг Стоякович.

«Ми дуже щасливі і задоволені результатом. Навіть у наших молодих гравчинь був шанс виступити, і ми дуже схвильовані напередодні наступного раунду», - додала центральна блокуюча «Младості» Катаріна Дробач.