Жіночій Кубок виклику: «ПАОК» вийшов до чвертьфіналу завдяки «золотому сету»
06.12.2023
«ПАОК»

«ПАОК» із Салонік забезпечив собі вихід до чвертьфіналу жіночого Кубка виклику ЄКВ, здобувши перемогу в найважливішому «золотому сеті» з рахунком 15:6 над загребським «Динамо», після того, як програв вдома в матчі-відповіді в трьох сетах.

«ПАОК» vs «Дінамо»

У першому сеті гречанки почали сильніше і повели з рахунком 8:5, але динамівки переламали ситуацію і завдяки шестиочковій серії вийшли вперед (8:11). Протягом усього сету гості зберігали перевагу, довівши рахунок до 13:17. Ближче до кінця сету гравчині «ПАОК» опинилися в складній ситуації, поступаючись 15:22. Вони спробували відігратися (19:24), але не змогли домогтися успіху, і «Динамо» забезпечило собі перевагу в матчі, вигравши перший сет (19:25).

Другий сет став повторенням першого: на його початку «ПАОК» вийшов вперед (8:4), а хорватки знову відігралися, переламавши хід гри (11:12). Незважаючи на зусилля грецьких волейболісток, яким вдалося зрівняти рахунок в сеті (19:19), на заключному відрізку «Динамо» все ж таки вирвався вперед (20:24) і в підсумку виграв сет (22:25).

У третьому сеті «ПАОК» більшу частину часу демонстрував гарну гру, прагнучи скоротити відставання і поборотися за вихід до наступного етапу, не проходячи «золотий сет». «Чорно-білі» на початку створили невелику перевагу (12:9), а хорватки пізніше їх наздогнали (15:15). На заключному відрізку волейболістки «ПАОКа» підвищили рівень своєї гри, здобувши суттєву перевагу (22:18). Однак надалі на грецькій половині майданчика сталося тотальне затемнення, що дозволило «Динамо» відіграти шість очок поспіль і, таким чином, знову захопити лідерство (22:24). Незважаючи на спроби господарок відігратися, зробити цього їм не вдалося і «Динамо» виграв сет з рахунком 22:25, довівши матч до «золотого сету».

А вже там «ПАОК» продемонстрував домінуючу гру, скориставшись відмінним стартом (8:0). Гречанки зберігали контроль над грою протягом усього вирішального сету, здобувши перемогу з переконливим рахунком 15:6 і забезпечивши собі вихід до чвертьфіналу, де вони зустрінуться з переможницями матчу турецьким «Галатасараєм» і німецьким «Вісбаденом».

«Я хочу привітати своїх підопічних з тим, що вони проявили велику стійкість і зіграли в «золотому сеті» так, як я хотів. «Динамо» зіграв виключно добре, виявив наші слабкі сторони, особливо на прийомі, де у нас були проблеми. Я сказав дівчаткам перед грою не недооцінювати суперника і забути про перемогу з рахунком 3:0 в Хорватії. Ми з самого початку не підходили до гри серйозно. Нам пощастило в «золотому сеті», і ми забезпечили собі кваліфікацію. Спасибі вболівальникам, які прийшли на стадіон і підтримали нас. Чого ми хочемо, так це стабілізувати нашу гру. Попереду у нас складна місія - або проти «Вісбадена», або проти «Галатасарая». Ми зіткнулися з проблемами через травми, які змусили нас імпровізувати на тренуваннях і матчах. Наступні ігри відбудуться в січні, і я вірю, що до того часу ми виправимо наші помилки і докладемо всіх зусиль, щоб виступити краще», - прокоментував гру головний тренер «ПАОКа» Дарко Закоч.

«ПАОК»

«Ми зробили це трохи цікавішим... Ми не повинні були цього робити! Нам потрібно бути більш послідовними; неможливо не грати в інших сетах і виграти «золотий». Ми очікуємо кращих виступів в цілому. Я хочу сказати, що комусь дуже легко судити, не знаючи, що насправді відбувається. У команді дуже складно; у нас кілька травм. Ми не тренувалися разом, і у нас жорсткий графік. Але ми завжди прагнемо кращого», - поділилася діагональна «ПАОКа» Марія Ойкономіду