Жіночій Кубок виклику: «Ігор Горгондзола» вдруге в історії вийшла до чвертьфіналу
07.12.2023
«Ігор Горгондзола»

У середу ввечері італійська «Ігор Горгондзола» здобула свою дев'яту поспіль перемогу, здолавши пірейський «Олімпіакос» у матчі-відповіді 1/8 фіналу жіночого Кубка виклику ЄКВ з волейболу.

Загалом від початку сезону італійки здобули три перемоги в Кубку ЗЄВЗА, зональному відбірковому турнірі до змагань, і ще шість поспіль безпосередньо у Кубку виклику. Команда з Італії ще не програла жодного сету в своїх домашніх матчах, включаючи останню гру з «Олімпіакосом», яка завершилася з рахунком 3:0 (25-13, 25-19, 29-27).

«Ігор Горгондзола» vs «Олімпіакос»

«Вихід на майданчик з правильним підходом був вирішальним, ми домовилися про це в роздягальні перед матчем. «Олімпіакос» - команда, яку потрібно атакувати з першого до останнього розіграшу. У третьому сеті наша концентрація трохи знизилася, але ми повернули її і швидко завершили гру, що було дуже важливо, особливо через фізичні проблеми, які ми маємо з деякими гравчинями», - зазначив головний тренер «Ігор Горгондзола» Лоренцо Бернарді.

Катерина Босетті

На загальному рахунку волейболісток з Новари, включаючи результати їхніх виступів на всіх внутрішніх і міжнародних змаганнях, наразі 17 перемог і лише дві поразки. Катерина Босетті вперше в цьому сезоні була визнана найціннішою гравчинею матчу, домігшись такого результату завдяки дуже впевненій грі як в атаці, так і в захисті. Її майстерність у подачах зіграла вирішальну роль в тому, що команда впевнено виграла перший сет і змогла відігратися в третьому.

Аргентинська догравальниця «Олімпіакоса» Яміла Нізетіч отримала дуже теплий прийом від вболівальників і персоналу «Горгондзоли». Вона виступала за італійський клуб в сезоні 2018-2019, коли той історично виграв титул Ліги чемпіонів ЄКВ на першому суперфіналі в Берліні. Команда з Новари лише раз в своїй історії виходила до чвертьфіналу Кубка виклику ЄКВ - в 2014-2015 роках (тоді її вибив зі змагань німецький «Шверінер»).