Жіноча збірна України перемогла Словаччину у товариському матчі
ukraine

Товариська гра

Нітра, Словаччина. 22 травня 2023 року

Словаччина – Україна – 2:3 (25:22, 20:25, 25:18, 22:25, 7:15)

Стартовий склад збірної України: Світлана Дорсман (к), Дар'я Шаргородська, Олександра Міленко, Анастасія Маєвська, Юлія Димар, Анастасія Крайдуба, Кристина Нємцева (л), Аліка Луценко (л). На заміну виходили: Уляна Котар, Вікторія Данчак, Вікторія Олійник.

Стартові хвилини матчу були за господарками: вони менше помилялися, і при нагоді результативно завершували свої атаки (3:6). Українки періодично зрівнювали рахунок (14:14 – 22:23). Але кінцівка все ж таки була за словацькими гравчинями – 22:25.

У другій партії ігровий зв’язок налагодили пасуюча Шаргородська та діагональна Крайдуба. У нагоді також став блок нашого капітана Світлани Дорсман (5:1). В захисті чудово діяла ліберо Крістіна Нємцева, що давало змогу здобувати брейкові очки та триматися подалі від суперниць (23:18). Крапку у цьому сеті поставила атакою з четвертої зони Юлія Димар – 25:20.

В третій партій українкам складніше було справитися з прийомом, натомість словацькі волейболістки “зарядили” потужну подачу та непогано розігралися в атаці (1:5 – 10:15). Переломити хід цього сету підопічним Івана Петкова не вдалося – 18:25.

Далі йшла досить рівна гра (5:5 – 11:11 – 16:16). Але цього разу наша збірна діяла сконцентровано та завдяки командним діям змогла виграти сет – 25:22 та перевести матч на тай-брейк.

Старт вирішального сету був за Україною (5:2 – 9:4). Ця подвійна перевага надавала сил і впевненості нашій команді, а суперниць неабияк бентежила та збивала з темпу. Зрештою, 15:7 та 3-2 на користь національної збірної України!

Друга гра відбудеться завтра, 23 травня, о 18:30 за київським часом.