Жіноча збірна Угорщини здобула першу перемогу в Золотій Євролізі
04.06.2023
Угорщина vs Франція

Франція провела перший матч на цьому турнірі, в той час як збірна Угорщині вже двічі зіграла з Україною і в обох зустрічах зазнала поразки.

У першому сеті угорки спокійно заволоділи лідерством і виграли з комфортною перевагою в 5 очок - 25:20. У другому сеті підопічні Еміля Руссо вступили в боротьбу набагато впевненіше, що цілком логічно, адже француженки провели цю зустріч на своєму майданчику і при своїх уболівальниках. Вони вміло стримували атаку своїх суперниць, змушуючи угорок робити помилки. До рубежу в 20 очок французька команда наблизилася з перевагою в 4 очки. Вони спокійно дограли цю партію до 25:19, тим самим зрівнявши рахунок у сетах.

У третьому сеті Франція грала більш впевнено в атаці, але її суперницям вдалося зробити в цілому 3 ейси і повернути собі лідируючу позицію, завершивши цей ігровий відрізок з рахунком 25:22.

Наприкінці 4-го сету француженки спробували відігратися і перевести матч у вирішальний п'ятий сет, але з цього нічого не вийшло, і вони програли з рахунком 3:1.

Таким чином, Угорщина здобула свою першу перемогу в групі на турнірі і посіла друге місце. Збірна Франції з однією поразкою знаходиться на останньому місці в групі C.

Наступний матч між Угорщиною і Францією відбудеться 10 червня о 20:00 за київським часом. З українською командою збірна Франції вперше зустрінеться 18 червня у Бельфорі о 16:00.