Збірна України U-18 завершила виступи на Євро поразкою від Франції
18.07.2024
ukraine

У заключному матчі групового етапу молодіжного чемпіонату Європи-2024 юнацька збірна України U-18 зустрічалася із Францією, яка вже мала в своєму активі шість перемог у шести матчах та достроковий вихід у півфінал престижного турніру.

Чемпіонат Європи-2024. Юнаки. U-18. Груповий раунд. Група І:

18 липня (четвер)

Франція U-18 – Україна U-18 – 3:1 (25:22, 20:25, 25:9, 25:23)

Перші розіграші матчу пройшли у більш-менш рівній боротьбі (6:6). У кінцівці сету краще вдалося зіграти команді Франції - 22:25.

Однак далі українці перехопили лідерство та диктували свій темп гри. Завдяки відмінній грі на блоці “синьо-жовті” змогли заробити суттєву перевагу (9:3). Французькі волейболісти були не готові до такого опору від українців (11:4). Зрештою, підопічні Костянтина Рябухи зрівняли рахунок за партіями - 25:20.

У наступній партії суперник не дозволив українцям набрати більш дев’яти очок - 9:25.

В четвертому сеті представники Франції одразу вирвалися вперед (3:7 – 5:12). Втім, українці і далі намагалися набрати якомога більше очок. Їм майже вдалося переломити перебіг партії, однак французам пощастило більше - 23:25 та 1-3 у підсумку.

За результатами групового раунду молодіжного чемпіонату Європи 2024 українські волейболісти посіли останнє сьоме місце групи І. Далі до півфіналу з першої групи вийшли Франція та Польща, з другої - Італія й Іспанія.