Збірна України U-18 програла Болгарії в матчі молодіжного Євро-2024
11.07.2024
ukraine

У другому матчі групового етапу молодіжного Євро-2024 “синьо-жовті” зустрічалися із господарями турніру - командою Болгарії.

Чемпіонат Європи-2024. Юнаки. U-18. Груповий раунд. Група І:

11 липня (четвер)

Болгарія U-18 – Україна U-18 – 3:0 (26:24, 25:20, 25:21)

Старт протистояння був відверто кажучи неочікуваним для вболівальники збірної України. Кілька власних помилок та потужна подача болгарських волейболістів вивели їх вперед (1:8 – 2:11). Проте підопічні Костянтина Рябуха не опустили руки та спробували змінити перебіг сету (15:18 – 20:22). У кінцівці пасуючий Арсен Юхимчук двома ейсами зрівняв рахунок (22:22), а діагональний Максим Тонконог відзначився результативною атакою (23:22). Однак зберегти концентрацію у вирішальний момент українці не змогли - 24:26.

У другій партії на майданчику довгий час тривала рівна боротьба (5:5 – 9:9 – 14:14). Проте не забуваємо, що Болгарія є господарем цьогорічного Євро і підтримка вболівальників дуже допомогла юним волейболістам здобути перевагу (14:17). Зрештою, і цьому сеті українцям не вдалося здобути перемогу - 20:25.

У наступному епізоді гри “синьо-жовті” весь час були в ролі наздоганяючих (3:6 – 7:10 – 18:19). Наші юні спортсмени намагалися переломити хід протистояння. Втім, їм це не вдалося - 21:25 та 3-0 на користь суперників.

Завтра, 12 липня, у п’ятницю о 12:30 українці зіграють проти збірної Португалії.