Юнацька збірна України U-17 посіла друге місце на чемпіонаті СЄВЗА 2022
06.12.2022
U17

Сьогодні у Грузії завершився чемпіонат Східно-Європейської зональної асоціації серед юнацьких збірних у віковій категорії до 17 років.

Українські волейболісти виграли 4 з п’яти матчів та здобули срібні нагороди престижного турніру!

За регламентом змагань збірна України U-17 під керівництвом Ігоря Альохіна мала провести всього п'ять матчів – зі збірними Естонії, Грузії, Польщі, Латвії та Азербайджану. Справа в тому, що цього року кількість учасників турніру скоротилася до шести - спортсмени з росії та білорусі не мають права брати участь у міжнародних змаганнях під егідою ЄКВ та ФІВБ.

Наша команда розпочала турнір з вольової перемоги над Естонією (3:2), а далі без проблем перемогла Грузію (3:0). Вирішальним поєдинком стала гра проти Польщі: українцям не вистачило зовсім трохи аби на тай-брейку здолати серйозного суперника (2:3).

Втім, підопічні Ігоря Альохіна зуміли завершити змагання на мажорній ноті, а саме “сухими” перемогами над Латвією та Азербайджаном.

В результаті, Польща стала переможцем чемпіонату СЄВЗА 2022, а Україна здобула срібні медалі! Доля бронзових нагород вирішиться в очному поєдинку Естонії та Латвії, який почнеться сьогодні о 18:00.