«Ястшембський Венґель» знову зазнав невдачі у національному чемпіонаті
12.03.2024
«Ястшембський Венґель»

Чотири найкращі команди континенту, півфіналісти чоловічої Ліги чемпіонів з волейболу, вийшли на майданчики у своїх національних лігах минулими  вихідними. І якщо «Зіраат» і «Трентіно» завершили вікенд успішно, «Ястшембський Венґель» зазнав невдачі на тай-брейку, а «Лубе Чивітанова» програла свій другий матч у чвертьфіналі.

У вихідні відбулися другі матчі чвертьфіналу італійської волейбольної Суперліги серед чоловіків, і два півфіналісти Ліги чемпіонів також змагалися на цьому етапі. Чинний чемпіон «Трентіно» зустрівся з «Моденою», а «Лубе Чивітанова» відвідала «Монцу». Між «Трентіно» і «Моденою» зав’язалася тривала боротьба, і після чотирьох сетів рахунок був нічийним. Однак на захоплюючому тай-брейку «Трентіно» в кінці зумів зіграти краще і здобув свою другу перемогу в серії з рахунком 3-2 (25-22, 26-28, 15-25, 15-19, 15-13).

«Трентіно» vs «Модена»

З урахуванням двох ейсів і двох блоків догравальник Алессандро Мікелетто став найкращим бомбардиром «Трентіно» з 20 очками, також гарну гру продемонстрували догравальник Даніеле Лавіа (16 очок, два з яких на блоці) і люксембурзький діагональний Каміль Рихліцкі (15 очок, три на блоці і одне ейсом). Словенський центральний блокуючий Ян Козамерник також провів чудову гру на сітці, набравши загалом шість очок на блоці. Догравальник Влад Давискіба набрав 21 очко за «Модену».

Інший півфіналіст Ліги чемпіонів ЄКВ з волейболу, «Лубе Чивітанова», прагнув зрівняти рахунок в серії з «Монцею», але цього не сталося. Волейболісти «Лубе» почали матч досить потужно і виграли перший сет, але після цього «Монца» явно демонструвала кращу гру і довела серію до 2:0 на свою користь, здобувши перемогу в чотирьох сетах 3-1 (24-26, 25-18, 25-21, 25-20).

«Монца» vs «Лубе Чивітанова»

Японський догравальник Ран Такахаші був удостоєний нагороди MVP в першу чергу завдяки набраним 18 очкам, а його товариші по команді, канадські діагональний Артур Шварц та догравальник Стівен Маар, також досягли двозначних показників - 14 та 12 очок відповідно. Що стосується «Лубе», 18 очок болгарського догравальника Александара Ніколова і 17 турецького діагонального Адіса Лаґумджії не вистачило для перемоги.

Єдина польська команда, що залишилася в Лізі чемпіонів, «Ястшембський Венґель» зіткнулася з «Трефлом» у 25-му турі польської Плюсліги. Обидві команди мали стільки злетів і падінь протягом усієї гри, що вона була продовжена до тай-брейку. У захоплюючому і вирішальному п'ятому сеті команда з Гданська показала кращу гру і виграла з рахунком 3-2 (20-25, 30-28, 28-26, 20-25, 15-13).

«Ястшембський Венґель» vs «Трефл»

Найкращим бомбардиром у складі переможців став діагональний Кевін Сасак з 23 очками, аргентинський догравальник Ян Франчі Мартінес фінішував з 19, а центральний блокуючий  Йордан Залежчик з 17. Французький діагональний Жан Патрі записав на свій рахунок 23 очки за «Ястшембського». Незважаючи на те, що цього разу «Венґель» зазнав невдачі, він все одно залишився на вершині турнірної таблиці з 21 перемогою і 64 очками, що на п'ять більше, ніж у віцелідера, «Проєкту Варшава».

Головною метою всіх півфіналістів чоловічої Ліги чемпіонів з волейболу, безсумнівно, буде перемога в матчах цього тижня. Але для її досягнення  деяким з них, після невдалих виступів у внутрішніх лігах, треба спробувати знайти нові рішення, щоб покращити свій рівень.