21.10.2023
Superleague Dmart

Суперлiга-Дмарт 2023-2024 рр.

І тур. Четверта гра. 21 жовтня 2023 року

ВСК “Буковина” – ВСК “Юридична академія” – 3:2 (23:25, 25:22, 17:25, 25:17, 18:16)

Стартовий склад ВСК “Буковина”: Томілін (набрав 17 очок), Штерик (22), Рябов (5), Клепко (9), Щавінський (7), Челеняк (21), Патратій (л), Джуль (л). На заміну виходили: Трояновський (5), Черватюк (3).

Головний тренер: Володимир Орлов.

Стартовий склад ВСК “Юридична академія”: Татаренко (набрав 0 очок), Степовий (7), Стеблецький (2), Арбузов (15), Федосєєв (9), Терещук (7), Переходнюк (л), Борисов (л). На заміну виходили: Сухінін (20), Дегтяр (1), Баран (0), Антоненко (3).

Головний тренер: Сергій Коваленко.

Чернівецька команда “Буковина” провела вже другий свій поєдинок у чемпіонаті країни. Цього разу суперником став харківський колектив “Юракадемія”.

Очікувався цікавий та інтригуючий поєдинок. Так і вийшло. Стартовий сет був абсолютно рівним (14:14 – 23:23). Вирішальною стала подача новачка “юристів” Богдана Татаренко. Його ейс завершив партію на користь харків’ян - 25:23

Далі буковинці видали неймовірну гру у захисті та непогано зіграли в атаці (15:8 – 21:13). Наставник харків’ян провів низку замін, яка ледь не перехопила ініціативу у суперника (20:23). Чернівчани ледве втримали мінімальну перевагу, але все ж таки зрівняли рахунок за сетами - 25:22.

Після великої перерви харківський клуб знову диктував свій темп гри (4:1 – 11:8). Молодий колектив Володимира Орлова намагався боротися на рівних із бронзовими призером минулого сезону, але кілька подач “на виліт” зовсім зіпсували їм настрій. Та й харків’яни добре відігралися у захисті - 25:17

Але в четвертій партії буковинці знову включилися в гру і завдяки командній грі і, зокрема, 100% реалізації атак Андрія Челеняка (4 з 4 атак та 2 блоки) змогли зрівняти рахунок за сетами. Крапку у партії ейсом постави саме екс-пасуючий “Юракадемії”, а нині “Буковини” Сергій Рябов - 25:17.

У п’ятому сеті підопічних Володимира Орлова було вже не спинити: вони піймали кураж, і на шалених емоціях змогли завоювати свою першу перемогу у чемпіонаті - 18:16 та 3-2.

Найрезультативнішим гравцем зустрічі став догравальний “Буковини” Едуард Штерик (22 очки).

А приз MVP тримав блокуючий чернівчан Андрій Челеняк.

Завтра, 22 жовтня о 15:00 харків’яни завершатимуть перший тур чемпіонату України матчем проти ВК “МХП-Ладижин-ШВСМ-Колос”.

Всі матчі проходять без глядачів, а тому дивіться онлайн-трансляції ігор на youtube-каналі DIVISPORT або на платформах Megogo та Sweet.TV.