ВК “Прометей” став переможцем “Prometey Open 2023”
08.10.2023
prometey

У заключному матчі товариського турніру дніпряни здолали житомирський колектив “Житичі-Полісся” та з трьома перемогами стали переможцем домашнього турніру.

“Prometey Open 2023”. Шоста гра

8 жовтня 2023 року (неділя)

ВК “Житичі-Полісся” – ВК “Прометей” – 1:3 (25:23, 19:25, 20:25, 22:25)

Стартовий склад “Житичі-Полісся”: Шаповал (14), Рудницький (0), Дідович (14), Віліманович (3), Лубан (14), Бабіч (3), Хваста (л).

Головний тренер: Сергій Терейковський.

Стартовий склад ВК “Прометей”: Щитков (набрав 1 очко), Шаповал (23 очок), Янчук (21 очок), Станкович (11 очок), Гладенко (8 очок), Велецький (11 очок), Брова (л). На заміну виходили: Єрещенко (0).

Головний тренер: Андрій Левченко.

У першому сеті повели “прометеївці” (7:3), але за кілька розіграшів гра вирівнялася (9:9), а ще через пару хвилин лідерство перехопили житомиряни (10:12). Вони “спіймали кураж” і демонстрували якісний волейбол. І, зрештою, виграли стартовий відрізок гри - 25:23.

Дніпряни зробили роботу над помилками і порадували свої вболівальників хорошою грою в другій партії (8:4 – 16:10 – 21:13). Підопічні Андрія Левченка ледве дали суперникам набрати 19 очок - 25:19.

У наступних двох партіях “Прометей” вже не розслаблявся: гравці дніпровського клубу мали не меті без поразок завершити домашній турнір, хоч він і був товариським. У підсумку, 25:20 і 25:21 та 3-1 на користь чинного чемпіона країни.

Отже, переможцем “Prometey Open 2023” став дніпровський клуб “Прометей”, другими фінішували волейболісти “Епіцентр-Подоляни”, третіми - ВСК “Юридична академія”, а четверту сходинку посіли представники ВК “Житичі-Полісся”.