Важливі матчі Ліги чемпіонів, Кубка ЄКВ та Кубка виклику відбудуться цього тижня
01.03.2023
«Вакіфбанк»

Від середини цього тижня у європейському волейболі відбуватимуться важливі події. У жіночій Лізі чемпіонів ЄКВ матчі-відповіді завершать відбір до чвертьфіналів, також відбудуться матчі-відповіді чвертьфіналу Кубка ЄКВ, півфінали Кубка виклику і, наприкінці тижня, перший з двох фінальних матчів чоловічого Кубка виклику.

У матчах-відповідях етапу плей-оф волейбольної Ліги чемпіонів, що відбуватимуться сьогодні і завтра, обидві турецькі команди є фаворитами після перемог на виїзді, в той час як двом польським колективам доведеться докласти максимум зусиль, щоб відігратися після поразки в трьох сетах поспіль і довести матч до «золотого сету». Лише «Хемік Поліце» знаходиться у трохи кращому становищі: команда теж програла перший матч, але із рахунком 2:3.

Розклад (за київським часом)

1 березня, 19:00, Стамбул

«Вакіфбанк» (Туреччина) – «ЛКС» (Польща)

2 березня, 17:30, Стамбул

«Фенербахче» (Туреччина) – «Хемік Поліце» (Польща)

2 березня, 21:00, Жешув

«ДевелопРес» (Польща) – Ле-Канне (Франція)

У чвертьфіналі жіночого Кубка Європи з волейболу «Тюрк Хава Йоллари» і «Скандіччі» здобули сухі перемоги в перших матчах, що стало величезним кроком до їх виходу в півфінал. Дві румунські команди, «Тирговіште» і «Альба Блаж», на цьому тижні гратимуть на виїзді і намагатимуться утримати перевагу, яку вони заробили раніше.

«Альба Блаж»

1 березня, 17:00, Стамбул

«Тюрк Хава Йолларі» (Туреччина) – «Мюлуз» (Франція)

1 березня, 19:00, Лодзь

«Будовляні» (Польща) – «Альба Блаж» (Румунія)

1 березня, 21:00, Флоренція

«Скандіччі» (Італія) – «Потсдам» (Німеччина)

2 березня, 19:30, Рентіс

«Олімпіакос» (Греція) – «Тирговіште» (Румунія)

У півфіналі Кубка виклику ЄКВ після перемоги на виїзді в трьох сетах «К'єрі» вже знаходяться однією ногою у фіналі, тоді як результат другого півфіналу все ще не вирішений, оскільки румунській команді «Лугож» вдалося виграти два сети в першому матчі і вони змагатимуться за вихід у фінал, особливо маючи перевагу приймаючої сторони. Матчі відбудуться сьогодні, 1 березня.

«Лугож»

18:30, Лугож

«Лугож» (Румунія) – «Єдінство Стара Пазова» (Сербія)

21:00, К’єрі

«К’єрі» (Італія) – «Зуль» (Німеччина)

Завершить тиждень перший матч фіналу Кубка Виклику ЄКВ серед чоловіків, який пройде в Тель-Авіві, де вже були розкуплені всі квитки. Незалежно від його результату, жодна команда, безумовно, не буде здаватися до останньої подачі.

«Маккабі»

Матч між «Маккабі» (Ізраїль) і «Олімпіакосом» (Греція) відбудеться 5 березня о 20:30 (за київським часом) у Тель-Авіві. Матч-відповідь - у Піреї 15 березня.